reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny jestem nowa na tym wątku. Byłam na wizycie u inmunologa zleciła mi kilka badań i dostaje po woli wyniki .Boję się czytać cokolwiek w necie bo kompletnie się na tym nie znam i boję się nakręca A wizyta za miesiąc .
 
@sówka91 nie kojarzę Cię, masz jakieś straty?
Niedawno zaczęłam się udzielać. Mam za sobą 5 poronień (najpierw 2 ciąże biochemiczne, później serduszko przestało bić 9 tygodniu, później ciąża donoszona - mam 3letniego synka na Clexane od 8mego tygodnia i masie progesteronu, no i jak w maju 2019 zaczęliśmy się starać, to najpierw biochemiczna,a w następnym cyklu ciąża, która przestała się rozwijać w siódmym tygodniu, nie widziałam serduszka w ogóle, miałam krwiaka i wydaję mi się, że niestety z nim przegrałam po prostu).. Teraz miałam tabletki na torbiel, w tym miesiącu odstawiłam i znowu mamy zielone światło do starań..
 
reklama
Do góry