reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziś wychodzę i jestem zła. Obiecywał wczoraj ze mi zrobią usg przed wyjściem ale dziś już inny lekarz i jednak nie zrobią bo zaczęto nie wolno:(
 
Dziś wychodzę i jestem zła. Obiecywał wczoraj ze mi zrobią usg przed wyjściem ale dziś już inny lekarz i jednak nie zrobią bo zaczęto nie wolno:(
Kochana nie denerwuj się. Ehh cudowny tekst lekarzy jak im sie nie chce robić badania. Jesli dobrze pamiętam to 9.01 masz prenatalne ? To za dwa dni zobaczysz maluszka. Kiedy miałaś usg w szpitalu ?
 
@dagmarie25 tak 9 tak się boje bo teraz nie wiem co tam się dzieje:( miałam w niedzielę na przyjęciu na izbie. Jeszxze ich teksty pod tytułem co to intralipid i po co i jak Pani się tam leczy to niech oni zrobią usg:( tyle stresu i czekanie bo myślą że coś się dziś wyjaśni i nadal Nic...A jeszxze sama się musiałam się wypisać bo oni mnie sami nie wypisz ale usg gdzieś może za kilka dni...
 
@dagmarie25 tak 9 tak się boje bo teraz nie wiem co tam się dzieje:( miałam w niedzielę na przyjęciu na izbie. Jeszxze ich teksty pod tytułem co to intralipid i po co i jak Pani się tam leczy to niech oni zrobią usg:( tyle stresu i czekanie bo myślą że coś się dziś wyjaśni i nadal Nic...A jeszxze sama się musiałam się wypisać bo oni mnie sami nie wypisz ale usg gdzieś może za kilka dni...
A nie masz możliwości przełożyć usg na dzisiaj zamiast 9.01 ? :) byłabyś spokojniejsza.
 
@Wikunia7 wszystko na pewno jest dobrze a do czwartku tylko dwa dni :* masz jeszcze plamienia?
U nas chyba Oki, dzisiaj mamy połowkowe to zobaczymy :) mały się rusza więc mam nadzieję że wszystko u niego dobrze. Psychicznie to rollercoster raz góra raz dół.
 
reklama
Do góry