reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej wszystkim jestem po monitoringu i sprawdzeniu drożności.
Wnioski takie: trzon macicy przodozgięty ujście szpilkowe
Badanie drożności jajowodów- drożne
Pecherzyki 2 ładne jeden po prawej drugi po lewej stronie
Został mi podany zastrzyk ovitrell na pęknięcie pęcherzyków
I mam pytanie jak miałyście podany zastrzyk to ile czasu po nim się staraliście ?
 
reklama
Okazało się że jestem w ciąży bliźniaczej na ostatnim Usg wcześniej nie było widać drugiego. Ten co był od początku i wydawał się większy obumarl:(drugi jest ale dużo mniejszy i młodszy o jakieś 4DNI ale serce bije. Lekarka nastraszyla że ma małe szanse bo z jednej strony krwiak a z drugiej blizniak któremu już serce nie bije:(czytałam że bliźniaki często walczą między sobą i może ten drugi choć mniejszy bo nie miał miejsca jest ten mocniejszy. Znacie może takue przypadki?jestem załamana tym wszystkim nie mogę nawet ta stratę oplakac bo muszę walczyć dalej do kolejnego usg:(
Wikunia i jak wiadomo coś więcej ?
 
@Pami123 No właśnie po wizycie. Cud maluch dobrze poradził sobie z krwiakiem i bliźniakiem nie ma śladu praktycznie. Trochę słaby był obraz przez moje jelita ale ogólnie lekarka zadowolona i już wyrównuje swój wiek :) tyle co miałam stresu a dał rade:) jestem szczęśliwa choć już zawsze będę się bać ale na razie niech chwila trwa:)
 
Cześć dziewczyny, sorki za zwłokę w odpowiedzi.

@Porzeczka1234 - rozumiem, no każda ma inne podejście :) i odnosząc się do Twojej drugiej wiadomości - dziękuję. Docent powiedział, że Intralipid nie jest dla mnie (ja nk miałam 12 albo 13% więc nie tak źle), zlecił mi we wrześniu teraz Accofil + żelazny dalej (niemniej sterydu nie kazał podnosic), no ale zobaczymy... coś androlog męża przebąkiwał też, że by mi najchętniej zmienił steryd, więc może na kolejnej wizycie powie coś więcej na ten temat.

@iveo - możliwe.

@olaa90 - dziękuję ;* Ja też mam KIR bx, a doc Paśnik zlecił mi Accofil (choć mam wrażenie, że trochę na odczepnego bo w sumie wyniki mam raczej ok, szczepień nawet nie poruszał i zalecał bo uważa, że u mnie one nie mają sensu). Co do progesteron besins - gdyby nikt się nie zdecydował na odkupienie to może ja bym wzięła jak zaczniemy starania o 5 ciążę bo to chyba mocniejsze niż duphaston i luteina, co?

@kas90 - gratulacje;*
 
Dziewczyny, czy któraś robiła kariotyp w Diagnostyce? Wiem że oni podają termin na wynik 45 dni, ale to mega długo i się zastanawiam czy to dla nich "bezpieczny" termin a wyrabiają się szybciej, czy jednak tyle im to zajmuje.
 
Dziewczyny jak z tym zastrzykiem na pęknięcie pęcherzyków któraś go brała ?
Kochana ja brałam kiedy miałaś zastrzyk? Ja sexiłam się tak :) np dziś zastrzyk to dziś, jutro , pojutrze i jak sie da popojutrze ♥♥


ps w zasadzie musi sie dac jak jesteś po drożności teraz sa duze szanse do dzieła trzymam mocno kciuki
 
reklama
Kochana ja brałam kiedy miałaś zastrzyk? Ja sexiłam się tak :) np dziś zastrzyk to dziś, jutro , pojutrze i jak sie da popojutrze ♥♥


ps w zasadzie musi sie dac jak jesteś po drożności teraz sa duze szanse do dzieła trzymam mocno kciuki
Ja dostałam zastrzyk wczoraj około 22 i lekarz zalecił dzisiaj wieczorem przytulanie wiec około 19 i jutro do popołudnia
A w środę monitoring i wtedy zostaną mi leki przepisane
To męża wymeczylas przez ten okres 😂
 
Do góry