reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ovlii22 przytulam mocno... Straszny ten miesiąc... Ale cóż musimy walczyć... :(

Dziewczyny która zz was ma. Kir AA i nk wysokie i mimo to się udało???
 
Przykro mi [emoji20] widzę, że masz siłę walczyć dalej! Trzymam kciuki! To był 8tc tak?

Czy ja mam siłe walczyć ?! Nie wiem
Chce sprawdzić jeszcze mojego męża ;(

Tak to był 8 tydzień ale ciąża zatrzymała się jakieś 1.5 tygodnia temu ( tak czułam ) .

Jutro mam przyjść do szpitala ;(

Czy u was w szpitalu tez są ludzie bez empatii ?!

Ja tego nie uważam za jaka walkę ( może jeszcze nie )
Jest mi przykro , że znów się to dzieje !!
A ja nadal nie znam przyczyny !!
Boje się iść do tego szpitala !!
Masakra Q zwa !!!!!

Dziewczyny czy ja miglam czymś zaszkodzić ?
Wyszedł mi cukier 100 lekarz mówił ze to triszke za dużo ale nie powinno spowodować obumarcia płodu .

A co ze sterydem odrazu odstawiliście czy zmiejszaliście dawki ?
Czy w szpitalu będą mi robić usg jeszcze raz dla potwierdzenia ?czy już nie ?
 
Ostatnia edycja:
Czy ja mam siłe walczyć ?! Nie wiem
Chce sprawdzić jeszcze mojego męża ;(

Tak to był 8 tydzień ale ciąża zatrzymała się jakieś 1.5 tygodnia temu ( tak czułam ) .

Jutro mam przyjść do szpitala ;(

Czy u was w szpitalu tez są ludzie bez empatii ?!

Ja tego nie uważam za jaka walkę ( może jeszcze nie )
Jest mi przykro , że znów się to dzieje !!
A ja nadal nie znam przyczyny !!
Boje się iść do tego szpitala !!
Masakra Q zwa !!!!!

Dziewczyny czy ja miglam czymś zaszkodzić ?
Wyszedł mi cukier 100 lekarz mówił ze to triszke za dużo ale nie powinno spowodować obumarcia płodu .

A co ze sterydem odrazu odstawiliście czy zmiejszaliście dawki ?
Czy w szpitalu będą mi robić usg jeszcze raz dla potwierdzenia ?czy już nie ?

W szpitalu będziesz miała jeszcze jedno usg przy przyjęciu.
Ja byłam na Polnej w Poznaniu i to zależy jak się trafi. Poza 1 niemiła lekarka cała reszta bardzo mi pomogła.
Nie myśl że mogłaś czymś zaszkodzić i na pewno to nie wina cukru. A gdzie idziesz do szpitala?
 
W szpitalu będziesz miała jeszcze jedno usg przy przyjęciu.
Ja byłam na Polnej w Poznaniu i to zależy jak się trafi. Poza 1 niemiła lekarka cała reszta bardzo mi pomogła.
Nie myśl że mogłaś czymś zaszkodzić i na pewno to nie wina cukru. A gdzie idziesz do szpitala?

No ja tutaj u mnie w mieście bo ja z pod Gorzowa jestem ;(
 
@ovli22 - co więcej lekarz mówił? Jak się czujesz w ogóle? :( Co do szpitala - zależy na kogo trafisz. Ja steryd 10 mg odstawiłam od razu, nie miałam ochoty walczyć ze schodzeniem z niego, poza tym do szpitala miałam iść na czczo, a wieczorem przecież się go nie bierze... niemniej z tak wysokiej dawki jak Ty chyba nie powinno się schodzić tak od razu, lepiej stopniowo. Bo jak pamiętam brałaś 20 czy 25 mg? W szpitalu na pewni zrobią Ci 1-2x usg. Mi zrobili 1 przy przyjęciu, 2 po podaniu leków i 3 przed wyjściem.
 
reklama
@ovli22 ciagle mysle co moglabym ci napisac... mam pustke. Taki niesamowity cudzik odszedl... co w takiej sytuacji napisac Mamie Aniolka (kolejnego)... zal serce sciska, przewalaja sie przerozne uczucia... i wciaz ta pustka. Jakze przykro, jak boli [emoji22] brak mi slow pocieszenia. Gdybym byla niedaleko przybieglabym, przytulila i plakala razem z Toba. Slowa sa tu nie potrzebne, a czyny. Wybacz, ze tylko wirtualnie potok slow.
Nic sobie nie wyrzucaj. Po sobie wiem, ze nie tak latwo zabic zdrowa ciaze. Zadne cukry, tsh, krwotoki... Mnie sie wydaje, ze do wydarzenia macierzynstwa trzeba troche szczescia. To chyba rzeczywiscie jest troche jak blogoslawienstwo. Wtedy nawet trudna ciaza daje rade. I tego blogoslawienstwa Ci zycze calym sercem [emoji177]

W szpitalu powinni zrobic usg by miec pewnosc, ze ciaza obumarla. Jesli nie zrobia mozesz sie domagac. I niestety ta znieczulica personelu jeszcze jest wszechobecna.
 
Do góry