reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczyś mocno trzymam kciuki oby następny zabieg jaki będziesz mieć w szpitalu to cięcie cesarskie lub szycie krocza ♡♡♡♡ ja chyba mam jakieś metyle ale jestem na wyjeździe w poniedziałek mogę sprawdzić.

@fondie ale jak masz odczyn combsa dodatni to musi być miano napisane ? Jakie ty badanie robisz ?
 
reklama
@Dakita30 o jejku to rzeczywiście dziwnie z ta świnka.... ale może szybciej zejdzie opuchlizna bo po encortonie mojej kuzynce schodziła pół roku
@burczus trzymamy kciuki :)
@justkaki to strasznie dziwne na tym etapie to się odstawia acard żeby się ten przewód w serduszku zrósł a heparynę odstawia się np w moim przypadku najlepiej na 24 h przed porodem.
Dawka 0,4 to taka dawka profilaktyczna i ja bym ją spokojnie brała dalej bo ponoć nawet nie jest to niebezpieczne gdy za późno przy cesarce odstawiona ( co innego np 0,8) a acard np Malina każe odstawiać już nawet w 34 tc. Także Twój lekarz zupełnie inaczej niż Malina ale ja się często spotykam w szpitalach itd z różnymi zaleceniami. Rob tak jak podpowiada Ci intuicja
 
@justaki a jaka masz teraz szyjke. Co do heparyny i acardu. Zazwyczaj jest na odwrót. Heparyna do końca a acard każą odstawić koło 34 lub 36 tc. Mój mi kazał teraz odstawić acard 33+4 teraz a heparyna do końca.
 
Dziewczyny, mam pierwsze wyniki nasienia u męża. Zerknięcie? Na moje oko wyglada, ze ma p/c przeciw plemnikowe. A jak oceniacie resztę? Ja aż tak się na tym nie znam... @Porzeczka1234 czy to oznacza, ze mój mąż tez powinien brać Encorton przed owu? Jaka dawkę bierze Twój mąż?

IMG_3413.JPG
IMG_3414.JPG
IMG_3415.JPG
IMG_3416.JPG
 
@Porzeczka1234 pakuję się żeby zostać ewentualnie w Łodzi, a jeśli mnie nie zostawi to mam kwalifikacje do szpitala prywatnego w piątek i tam będę błagać o cesarkę jak najszybciej. Jeśli nie przyjmą mnie w prywatnym to jest jeszcze jeden szpital wojewódzki w Gdańsku w którym ponoć można się umówić na cesarkę. Ale po tym co widziałam w tych państwowych szpitalach j nas, to traktowanie to ja bym wolała albo prywatnie albo leżeć w Łodzi bezpiecznie. Powiem Malinie ze ja oszaleje czekając może do 38 tc na cesarkę.... mam to łożysko takie stare ( ciekawe co by było bez leków, strach się bać ) nie chce ryzykować. Dziś stres od rana bo Mała się nie ruszała. Teraz coś tam się ruszyła ale mało.... także nie wiem.... jeśli się nie ruszy więcej to wieczorem pojade na SOR sprawdzić. Strasznie się czuje samotna i opuszczona. Gdyby nie Malina to ja bym była w wariatkowie a tak to chociaż ktoś mnie ogarnia choć nie wiem czy się uciesze jak mi powie ze mam czekać do 38 z cesarka. A Ty miałaś 37+ czy 38+. ? Szczerze mówiąc to mam większy stres niż w pierwszych tygodniach ciąży. Wtedy nie miałam za dużo wpływu na to co się dzieje a teraz to człowiek wie ze dużo zależy od jego decyzji. Jato bym chciała już iść na cesarkę
@Marthi ja się na plemniczkach nie znam...
 
Dziewczyny wyszły mi podwyższone p ciała p / wirusowi różyczki igG
I białko w moczu .
@Marthi nie pomogę w twoich wynikach nie znam się ;(
 
Ostatnia edycja:
@justaki a jaka masz teraz szyjke. Co do heparyny i acardu. Zazwyczaj jest na odwrót. Heparyna do końca a acard każą odstawić koło 34 lub 36 tc. Mój mi kazał teraz odstawić acard 33+4 teraz a heparyna do końca.
Przeczucie mi mówi żeby tego acardu nie brać...
Zadzwoniłam teraz do tego prywatnego. Nie praktykuje na codzień tych leków, ale wypowiedział się. Heparyna w takiej dawce nie zaszkodzi. Powinno się brać do porodu, a w przypadku cc kilka dni po. Ewentualnie jak odstawie parę dni przed planowanym cc to też się nic nie stanie. Co do acardu absolutnie na tym etapie nie zaczynać.
Szyjka 1.7 miała 4.5 cm na usg. Dziś prowadzący tylko badal ręcznie i nie okreslil dokładnie, tyle że się skraca.
Co lekarz to inna opinia, człowiek głupieje.
 
reklama
@justaki heparyne bierzesz też w połogu czyli 6 tg po porodzie. Co do szyjki to pierwszego lipca była długa. Szkoda że Ci nie powiedział jaka jest długa.

@Marthi ja nie pomoge

@Hatice musisz się uspokoić. Stres nie służy. Może to łożysko to jeszcze nie powód by to cc już teraz rozwiązywać. Lepiej jak mała jeszcze po siedzi. Przecież Ty masz termin na koniec sierpnia. Poczekaj co Malina powie na temat tego łożyska
 
Do góry