reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 to ciąża :)

@Auri_a mój nos podpowiada mi, że koło 13 tygodnia :D trafiłam :p:D

@magda1208 wszystko to prawda co napisałam :). A rozum wróci po urodzeniu. Normalnym jest szaleństwo ciążowe mój mąż powiedział mi ostatnio, że prawie oszalał a to płakałam bo nic nie czułam a to źle się czułam też źle także wszystko o czym piszesz jest " normalne " ;)

@Totois30 Ja miałam taki Link do: Pomysł na prezent POMYSŁ NA PREZENT: Medyczny detektor tętna płodu JPD-100S AngelSounds + żel USG sprawdzał się wcześniej trudno było mi znaleźć serduszko ale nie zawsze. On jest tani ... Mi się przyslużył ją to używałam nawet do 35 tygodnia jak mała mniej się ruszała mi prof Malinowski i lokalna gin powiedzieli że jeśli moja psychika tego potrzebuje to mogę używać ale nie więcej niż 3 razy dziennie uzywałam tylko raz jak świr mnie złapał a czasem nawet 3 tygodnie go nie dotknełam.

ps nie reklamuje apteki po prostu skopiowałam link aby zademonstrować jak wygląda
 
@marzycielka81 - tak jak Ci pisałam na priv, steryd może podrażniać żołądek, ja też się źle czułam miesiąc temu po braniu 5mg.
Pamiętaj by zjeść konkretne śniadanko. Mi to pomogło. A z drugiej strony - luteina na pusty żółądek mogła go też zmulić.

@magda1208 - bardzo dobre podejście! Wszystko w rękach Boga, Ty ze swojej strony robisz wiele, masz leki, jesteś obstawiona - teraz wiele zależy już od Tego do Góry.
 
@Marthi wlasnie puscilam hafta do kosza na smieci. Zaczelam sie zle czuc po tym jak wzielam na pusty zoladek luteine. Teraz idac dalej to chyba nie jest efekt uboczny punkcji? Czy to steryd? Czy lutka.
Mnie po luteinie bardzo czesto jest niedobrze, a jestem juz w 19tc. I u mnie to ma umiarkowany zwiazek z jedzeniem, chociaz na czczo faktycznie mam gwarantowane mdlosci.
 
Bawimy się we wróżki? :) ja obstawiam i @Auri_a co najmniej 20 tydzień :)
@Porzeczka1234 u mnie dziś pasta jajeczna z łososiem i pomidorami ze szczypiorkiem + super żytni chlebek z prawie samych ziaren, jogurt z sosem malinowym na drugie (były płatki pełnoziarniste, ale wywaliłam - tam na pewno dam syrop gluk-fruk. Soagetti pełnoziarniste ze schabem i sosem szpinakowym. Smoothie gruszka-truskawka z płatami owsianymi. :) Miodzio wszystko :)
 
reklama
Ja tez stawiam ze już 20tc u Auri minął ;)

Marzycielka, trzymam kciuki za kropeczke!! U mamusi w brzuszku 5 dni, czy w sumie ma 5 dni kropeczka od zapłodnienia?
 
Do góry