reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wczoraj mąż był u Maliny co do tsh to mam iść do endokrynologa. Uważać na toksoplazmozę. Jak nie będę mogła brać luteiny to mam wziąć duphaston 2x2.
Kolejna wizyta jak dotrwam 30.
Profesor podchodzi z dystansem i szanuję go za to. Powiedział, że musimy czekać
czy jakiejś wady nie będzie.
 
U mnie cud żaden rzecz jasna się nie zdarzył... Na usg pęcholek ciążowy 26,8mm czyli odp. 7t5d ciąży, a zarodeczek jakby się nawet skurczył od ostatniego mierzenia, bo wtedy było 5,5mm, a teraz 4,6mm co odp. 6t3d ciąży. Coś się tam tliło, ale akcji serduszka nie słyszała. Niemniej jednak kazała utrzymać leki do czasu wizyty w poniedziałek u mojego gina w klinice. Oczywiście czułam cały czas, że nie jest dobrze, ale myślę, że teraz to się już spokojnie mogę szykować na zabieg w przyszłym tygodniu. Mała pociecha, ale dowiedziałam się, że u nas w mieście w szpitalu też dają już cytotec i pozwalają nawet iść do domu, a ja mam 10min piechotą. Nie muszę przynajmniej szukać szpitala na Śląsku
Jedyne co mnie teraz może psychicznie uratować to już planuję zabranie naszego ostatniego Maluszka 3dniowego 8B. Czy ktoś może wie jak można zdobyć Solupred?
 
@marzycielka81 ja bym encorton wdrozyla tak jak pisze @marshia zacznij od 5 mg przez 2-3 dni i potem 10 mg mozesz juz leciec jesli nie poczyjesz roznicy w funkcjonowaniu. Ja czulam sie bardzo dobrze gdyby bylo inaczej to potem 7.5 mg i po kilku dniach 10 mg. Wiem, ze to decyzja ktora kazda musi podjac samodzielnie troche intuicja troche sercem ale moze pomoze Ci opinia doc. P gdy zapytalam czy to nie zaszkodzi tez mojemu organizmowi to powiedzial, ze branie kilka miesiecy moze miec wplyw ale nie taki krotki czas jak u mnie. Ja bralam do 18 t.c. troche dluzej niz zalecal balam sie wczesniej odstawic.
@Asiula11111 przykro mi Kobietko :(
 
@nafoczka
Napisze to co pamietam
W 27 t.c badania:
-morfologia
-mocz
-toxoplazmoza IgG i IgM (tu powtorka pomimo tego badania na poczatku ciazy, ktore nie stwierdzalo nigdy toxoplazmy)
-krzywa cukrowa
W 35 t.c.zlecone i wykonane badania:
-morfologia
-mocz
-odczyn Coombsa
-antygen HBS
-HIV
-HCV
-GBS

Ponadto przez cala ciaze Tsh i Ft4 z uwagi na nadczynnosc tarczycy w I trymestrze
oraz co 3-4 tyg badanie pod kontrola hematologa d-dimerow i co 2 miesiac fibrynogen.
 
reklama
Do góry