reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 yammi :) Sprawdzę tego healthy choince, czy jest u mnie. Ja od pon do piątku będę jadła od tych "catering na diecie". Przebili wszystkich ♥️. Informuj jak reszta dzisiaj :)
A to pierwsze Twoje takie dobre to był lightbox? Czy Lunchbox?
@Asiula11111 nueustannie kciuki.
Kochana za zestaw próbny na 2 dni zapłaciłam 61 zł
LightBox na razie przoduje chodź dzisiejszy jest też na razie bardzo dobry
 
reklama
@magda1208 mi jak się zmieniła na żółtą i taką jakby brudna a wcześniej była kremowa to jest infekcja. Poobserwuj parę dni o najwyżej trzeba poldleczyc.
 
reklama
@marzycielka81 a nigdy nie brałaś sterydu?
Teoretycznie powinno się wdrażać stopniowo: np. 2 dni 5, potem 10. Ja tak robiłam, ale nuech się mamusie wypowiedzą jak one brały, bo w końcu one mają ciążę za sobą.
 
Do góry