reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@czarna_mala a jakie Ty masz te nk ze stosujesz na to intralipid? Ja miałam aktywność nk 15, a po 2 godzinach 33..... i nic mi „maestro” nie mówił o intralipidzie... ale teraz tak myśle,Ze nie wiem jaki naprawdę mam ich poziom bo ostatnio natknelam się na artykuł ,ze do badania nk no i ana trzeba być bezwzględnie zdrowym , ja nie dość ze robiłam z bólem gardła to jeszcze wieczorem wyszła mi oprycha :( wiec po tym artykule to na bank mam to niemiarodajne ... zreszta ana mi wyszło złe wtedy... wiec coś się działo w organizmie ... w Krk kto na takowym specyfiku prowadzi?
 
reklama
@marshia ja dziś winkowałam ;)

@czarna_mala a jakie Ty masz te nk ze stosujesz na to intralipid? Ja miałam aktywność nk 15, a po 2 godzinach 33..... i nic mi „maestro” nie mówił o intralipidzie... ale teraz tak myśle,Ze nie wiem jaki naprawdę mam ich poziom bo ostatnio natknelam się na artykuł ,ze do badania nk no i ana trzeba być bezwzględnie zdrowym , ja nie dość ze robiłam z bólem gardła to jeszcze wieczorem wyszła mi oprycha :( wiec po tym artykule to na bank mam to niemiarodajne ... zreszta ana mi wyszło złe wtedy... wiec coś się działo w organizmie ... w Krk kto na takowym specyfiku prowadzi?
Olcia, ja ilościowo mam mało, ale za to aktywność lekko ponad normę :)
IMG_20180503_140314.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20180503_140314.jpeg
    IMG_20180503_140314.jpeg
    104,1 KB · Wyświetleń: 848
@marshia maczfit średni tak do końca wydawało mi się to nie świeże dziś i jutro mam z Healthy Choice . Wygląda pysznie a jedzenia jest mnóstwo zobaczymy. Znalazłam nawet dietę dla mam w ciąży i karmiących wybrałam śródziemnomorską będzie we wtorek
 
@basiawol przepraszam ze dopiero odp,ale wypadło mi z głowy zupełnie. Teoretycznie tak,ale zaczynamy po kolejnej @ bo lekarz jest na urlopie w trakcie owu,ktora tuż tuż :)
 
@eska29044 a co oprócz intra brałaś, ze CBA się poprawiło? Zmartwiłas mnie tym, ze NK wzrosły. Ja miakam 27,6% i tez biorę intra...... :/
@marzycielka81 30% to ogromna szansa w porównaniu do "niczego" :) Piękny zarodek muuuuuuusi się zaimplantować - nie przyjmujemy tu innej opcji :)
@Porzeczka1234 jak maczfit????
nic nie brałam oprócz itralipidu, wyszły mi nietolerancje pokarmowe min na jajko, kazeine, gluten mleko krowie i po dwóch miesiacach na diecie powtórzyłam wyniki i były juz dużo lepsze, nie wiem czy to zasługa tej diety, może być że tak, bo jak organizm nie toleruje czegoś to wytwarza cytokiny prozapalne.
na przykład interkulinę 2 miałam 436 a po powtórzeniu badania teraz 43 przy normie od 20 do 62.
Tylko nie wiem co się stało z NK dlaczego poszły do góry, dzień przed pobraniem krwi miałam intralipid. Lekarz mi kazał narazie nie brać intralipidu. Brałam od męża różne suplementy diety, resweratol, koenzym Q10 nie wiem może to podniosło, bo watpie że to wina polipa jak sugeruje lekarz/
 
Dziewczyny a co zastosować na upławy .?
Luteina mi wypływa ale kolor żółty więc się martwię.
Magda ją stosowałam prawie całą ciążę priobiotyk dopochwowy iladian Direct żółty to kolor od luteiny w połączeniu z powietrzem zmienia kolor na żółty

@marshia śniadanie racuchy z jogurtem z cynamonem były 4 racuchy z bananami jabłkami mąż zjadł półtora bo nie dałam rady , drugie śniadanie pasta z ciecierzycy + chlebek i warzywa pyszneeeee
 
reklama
@Porzeczka1234 yammi :) Sprawdzę tego healthy choince, czy jest u mnie. Ja od pon do piątku będę jadła od tych "catering na diecie". Przebili wszystkich ♥️. Informuj jak reszta dzisiaj :)
A to pierwsze Twoje takie dobre to był lightbox? Czy Lunchbox?
@Asiula11111 nueustannie kciuki.
 
Do góry