reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie dziewczyny kochane!
Ja spać nie mogę całej nocy ehh ale odliczam już godziny kiedy męża zobaczę po całym tygodniu ma być wieczorem:)
Burczus jak się czujesz?
Gabiś niedługo poród pewnie się stresujesz co ale teraz bliżej niż dalej :*
Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wasze wizyty oraz za staraczki!
@motylek1234 ja mam się dobrze:) majowka-5 dni:) a że zimno...;) trzymam za Ciebie niezmiennie kciuki:) i wierze, że będzie dobrze:):):)
 
reklama
Witajcie dziewczyny kochane!
Ja spać nie mogę całej nocy ehh ale odliczam już godziny kiedy męża zobaczę po całym tygodniu ma być wieczorem:)
Burczus jak się czujesz?
Gabiś niedługo poród pewnie się stresujesz co ale teraz bliżej niż dalej :*
Pozdrawiam was i trzymam kciuki za wasze wizyty oraz za staraczki!
Taaaa, taki mam stres że jeszcze torby do szpitala nie spakowałam :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@susana przede wszystkim gratulacje[emoji5][emoji5][emoji5]
Tez mi wie wydawalo to bez sensu,ze od 2 trymestru.
Tym bardziej ,ze raz juz probowalam na acardzie,a w ogole w drugiej ciazy tej z acardem ciagle mialam plamienia w zwiazku z tym ,ze mialam krwiaka.

@anetakryczek za Twoja rada juz biore acard od przedwczoraj[emoji5]

Buziaczki dla wszystkich i mielgo dlugiego weekendu[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Beatko ja daję mojemu kwas 400 mg taki zwykły :)

Gabis moja przyjaciółka tak mówiła do dziecka kochanie mamusia jeszcze chce zjeść grilla w majowke proszę o dzidziuś grzecznie urodził się 4 mają :D i jest najslodszym chłopcem jakiego znam :D
Generalnie rzecz biorąc jeśli moja Księżna zechce wyjść prędzej niż 16 maja to proszę spinać pośladki bo za chwilę ciepłe domki do przejęcia ode mnie i Lamii..
A znając moje szczęście to mnie weźmie jak się będę tym grillem obżerać...:-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się, lekarz mi mówił że acard powoduje lepszy przepływ krwi i ukrwienie macicy więc i doznania są lepsze, fakt nie kłamał :D
Czyli też liczysz na majowo grillowy cykl :D
 
Cieszę się, lekarz mi mówił że acard powoduje lepszy przepływ krwi i ukrwienie macicy więc i doznania są lepsze, fakt nie kłamał :D
Czyli też liczysz na majowo grillowy cykl :D
Może nie tyle liczę co jedną kwietniowa córkę mam choć miała termin na 1 maja, teraz niech będzie druga majowa laseczka.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny te starajace się i te w ciąży i mamuśki mam do was pytanie, która z was ma cukrzycę. Bo ja mam i biorę
siofor 500 ale ginekolog mówi że nie muszę odstawić leku a diabetolog twierdzi żebym przestała. Lekarz twierdzi że jak znajdę to insulina a diabetolog że jak będę w ciąży. Sama nie wiem co robić. A jak wy macie lub miałyście? My zaczynamy starania
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry