reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

dzwonie do invicty w nadziei ze przyspiesze badanie kariotypow (na nfz), a babka do mnie , tak, jest juz pani z mezem zarejestrowana na badanie. termin oczekiwania to 3-4 miesiace, trzeba czekac az oddzwonimy w celu ustalenia terminu :szok::szok::szok:
kiedy oddzwoni hu.. wie. pewnie termin sie przedluzy do pol roku :-( a jeszcze na zleceniu jest napisane "skierowanie wewnętrzne" wiec chyba tylko do invicty.
nie kumam czemu nie mogla mi odrazu podac terminu ? przeciez ma kalendarz bo widzi jaka jest kolejka oczekiwania.
Dżoł ja jak się zapisywałam w grudniu to badania były w lutym a wyniki w maju :/

Liluli dobrze ze się odezwałaś, jeszcze proszę Mickey :)
Lamia, Avita napiszcie co u was bo Asia o Gabis pisały ostatnio :)

Tola dajesz rady z maluszkami?
Agnieszka P a ty?

Alusia a u ciebie co slychac?
A z dawnych dziewczyn ktoś tu jeszcze zaglada? Burczus?
Czuję się staro na tym forum :)

Kitki jak badania małego? Mój w końcu spi ładnie tylko czasu nie umie sobie przestawić :) spi do 4 a nie do 5 :)

Strawbelka Riri wszystko kupione?

Kto teraz testuje?
 
reklama
Marzycielka?!?! To straszne.Na pewno po metylach?? ja zaczęłam brać po zabiegu na nowo i mam spadek for.my i slodyczy mi siębaaardzo chce ale nie wiem czy to przez metyle czy przez jesien.
 
Mozliwe na razie odstawiam i sprobuje jeszcze raz. Mozliwe ze to inne leki. Ostatnio mialam jelitowke. Wczesniej antybiotyk na przeziebienie. Poza tym jak mialam pierwsza utrate glosu to nie bralam metyli. Pytalam laryngologa i powiedzial ze to mozliwe ale nie wydaje mu sie.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzycielko, nie pracujesz przypadkiem głosem? Nauczycielka lub coś w tym stylu? Utrata głosu spowodowana jest często nadwyrężeniem więzadeł głosowych. Bo szeptem mówisz, tak?
 
Kas90 pracuje w biurze. Glownie klikajac w klawiature. Teraz mowie szeptem albo skrzypie jak stare drzwi. W miedzyczasie poczytalam i okazuje sie ze sa ludzie uczuleni na witamine b12 lub b6. Czyli jednak to nieodosobniony przypadek

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No mam obrzek krtani. Plus katar wodnity. Wlasnie jak pisalas zeby uwazac na b12 zastanawialam sie o co moze chodzic. Teraz juz wiem. Jutro na spokojnie jeszcze przeanalizuje fakty odnosnie objawow i witamin no i jeszcze raz sprobuje tym razem kazda po jednej jak juz objawy mina. W kazdym razie jestem w szoku. Nie wiedzialam, ze tak mozna zareagowac na witaminy

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry