reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

Ja też jeszcze trzy miesiące no trochę ponad bo mam termin na 10 maja.Mamy jeszcze troche czasu.:nerd::szok:Kto wie co bedzie dla nas lepsze i dla naszych dzieci.
 
reklama
Dziewczyny ja tam nie chcę się wymądrzać bo też miałam dylemat jaki szpital wybrać. Biziela odrzuciłam na starcie. Odradziła mi go nawet moja ciocia, która pracowała tam jako położna... Wybierałam więc miedzy 2 a Markwarta. Ostatecznie zdecydowałam, że będę rodzić tam gdzie mogą zapewnić lepszą opiekę dla dzecka w raze gdyby coś się działo. Stwierdziłam, że ja i ewentualna opieka "po" jeśli będzie wszytsko ok nie będzie miała dla mnie aż takiego znaczenia. Zdeydowałam się więc na 2 i nie żałuję! Podczas porodu były komplikacje bo Olek się nieprawidłow odwrócił i nie mógł zejść niżej. Ostatecznie była cesarka a działanie lekarzy oceniam super! Co do opieki po to jak się trafi na zminę. Ale ja generalnie pyskata jestem więc jak mi się coś nie podobało to mówiłam:D
 
ja rodziłam na Markwarta we wrześniu -super opieka polecam . Maja tylko 3 sale porodowe , mimo dużego "ruchu " zosta łam przyjęta bardzo serdecznie i bardzo profesjonalnie mimo iż była godzina :05:30 i nocna zmiana chciała iśc do domu..
 
Ja wstępnie już się zdecydowałam, że będę tam rodzić, słyszałam, że jest tam najprzyjemniej i najbardziej profesjonalna kadra, chyba, że na prawdę coś będzie wskazywało, że mogą być komplikację- wtedy przemyślę decyzję jeszcze raz.
 
Też byłam zdecydowana na MSWIA ale po tym jak rodziły tam moje 4 znajome to się zastanawiam, bo niestety nie były do końca zadowolone. Wiem każdy poród jest inny ale nie wiem czemu przy odwiedzinach szpitala położne są miłe a poźniej już nie jest tak kolorowo. Z przypadków moich koleżanek mogę przekazać, że jedna wróciła po tygodniu do szpitala bo miała niedokładne łyżeczkowanie, jedna na błaganie o znieczulenie nic nie dostała i ostatecznie kleszcze poszły w ruch, kolejnej 3 razy próbowali zrobić zewnątrzoponowe ale stwierdzili, że ma wadę kręgosłupa i się nie da, no a najgorsze jest to, że mają duży sprzęt do KTG z którym leżysz przy łóżku (co wiadomo nie jest dobre)no i dalej standard, leżysz to oksytocyna i koło się zamyka. Ogólnie mam wrażenie, że nie są chyba pozytywnie nastawieni do porodów przy zastosowaniu pozycji wertykalnych. A może ktoś ma opinie o szpitalu Miejskim??
 
witam, ja ma termin dopiero na grudzień ale juz się zastanawiam nad tym szpitalem i mam pytanie czy zewnątrzoponowe jest płatne i czy dostanę je jak poproszę? bo przy pierwszym porodzie w DWÓJCE nie dali mi, choć obiecywali!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry