reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród wywoływany

Dołączył(a)
2 Lipiec 2021
Postów
11
Cześć. Czy któraś z was miała cukrzycę ciążowa i w 39 tyg poród wywoływany? Jakieś skutki dla dziecka czy przebiegło pomyślnie?
 
reklama
I ile taki poród trwa jest dłuższy czy wręcz przeciwnie?
Myślę, że to jest kwestia indywidualna. Ja się nasłuchałam przed, że wywoływany gorszy bo dłuższy i bardziej bolesny.
Urodziłam dwoje dzieci bez znieczulenia, pierwszy poród trochę ponad 3 godziny, drugi niecałe 3.

Wiadomo, nie jest to pobyt w spa, ale ja dobrze wspominam.
 
I jeszcze dodam, że przy drugim dziecko było źle ułożone, bo potylicowo tylnie. I to wydłużyło czas porodu.
 
Myślę, że to jest kwestia indywidualna. Ja się nasłuchałam przed, że wywoływany gorszy bo dłuższy i bardziej bolesny.
Urodziłam dwoje dzieci bez znieczulenia, pierwszy poród trochę ponad 3 godziny, drugi niecałe 3.

Wiadomo, nie jest to pobyt w spa, ale ja dobrze wspominam.
Na stronach internetowych można się właśnie doczytać ze gorsze skurcze że bardziej boli ale jak jest na własnej skórze się poczuje. Wiadomo poród to wysiłek dla każdej kobiety
 
Też miała. 3 porody wywoływane po terminie. Wszystkie oksytocyna. Pierwszy trwał 7h drugi 4 a ostatni który był 2,5miesiaca temu 1h 40min i był chyba najgorszy ale rozwarcie już na 6-7cm miałam w nocy mi się zrobiło nawet niewiadomo kiedy dlatego jak podali oksytocyne od razu bóle okropne parte wiec raczej wspominam dobrze te dwa pierwsze porody niby dłużej ale skurcze przychodziły falowo i można było je jakość znieść bo z zerowego bólu od razu do boli partych to był istny koszmar.. Ale z dziećmi wszystko w porządku :) powodzenia
 
reklama
Na stronach internetowych można się właśnie doczytać ze gorsze skurcze że bardziej boli ale jak jest na własnej skórze się poczuje. Wiadomo poród to wysiłek dla każdej kobiety
Ja Ci radzę nie czytać, bo to niepotrzebnie nakręca. A u Ciebie może być zupełnie inaczej. Życzę szybkiego i w miarę bezbolesnego rozwiązania 🤞🙂❤️
 
Do góry