reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

tak, na porod jest za darmo.
ja mialam GBS z obu.
lekarka tez sie dziwila ze nic nie czuje, ale po powrocie do domu zauwazylam rozowy sluz - pewnie po tym glebokim badaniu...
 
reklama
nussa pewnie tak,kolezanka.tez wczoraj byla na."badaniu"i w nocy urodzila...to fajnie urodzisz pewnie dzis lub w nocy:-)denerwujesz sie?robili usg?
 
Kurde, to teraz zgłupiałam. Byłam dzisiaj na badaniu GBS w Medicover i położna która pobierała mi wymaz mówiła, że zawsze sie robi z jednej dziurki, bo jak mam w pochwie to i w drugiej tez bedzie. Moja ginekolog mówiła, że maja mi z dwóch pobrac bo w pochwie moze nie byc, ale w tej drugiej moze byc. No ale jak polożna mówiła, że wszystkim ciezarnym tylko z jednej pobiera to sie kłocic nie bede. Myslicie, że to jakis problem? Czy w szpitalu moga zwrócic na to uwage?
 
judka niewiem..wiem ze moj gin nalegal zeby bylo z dwoch..tzn mowil mi z 3razy zebym pamietala ze z dwoch dziurek i w karte ciazy tez wpisal zeby bylo z dwoch zebym nie zapomniala...
 
ja widzialam zapis KTG wiec wiedzialam ze sa skurcze, lekarka mnie przebadala ale USG nie bylo, pewnie gdyby bylo cosine tak albo chccialabym zostac w szpitalu to wtedy. Wogole sie nie denerwuje, ale jestem zaskoczona - nastawilam sie na ' za 2 tygodnie'....:-D a sama Dotkaa wiesz jak to jest jak sie juz nastawisz.
odnosnie parking - nie mam pojecia - mam info ze na czas porodu jest za darmo.


odnosnie GBS- za pierwszym razem w 35 mialam z pochwy I byl+, teraz mialam z obu I jest ujemny. ponoc sie to zdaza, ale I tak lepiej wtedy podac antybiotyk
 
Mi moja ginka tez tak mówiła. Jutro jade na kontrole to moze zajade gdzies i zrobie z obu? a najlepiej bedzie jak zadzwonie do szpitala i sie zapytam. Dzięki za informacje :)
 
nussa to rudej nie bylo?:-) to faaaajnie..no ja sie nastawiam na sylwestra z porodem lol...

a czuje sie jak rozwarcie sie robi czy nie bardzo?
 
nussa to rudej nie bylo?:-) to faaaajnie..no ja sie nastawiam na sylwestra z porodem lol...

a czuje sie jak rozwarcie sie robi czy nie bardzo?

ja nic kompletnie!! nie czulam, dopiero teraz w domu czuje nacisk jakby glowka napierala - moze to po tym badaniu? nie jest to przyjemne jak tak gleboko bada.
jak Cie dzis wezmie to nawet sie nie zorientujesz;-)

acha, nie bylo Rudej - jakas baaardzo fajna starsza lekarka....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,

Mam do was prośbe o pomoc - mianowicie poszukuje bezskutecznie nr tel. do rejestracji na KTG. Proszę Was tez o info czy jeśli zadzwonię dzisiaj (jestem w 37t 3d) to mnie nie spławią? Czytam forum i widzę, że w Żeromskim trochę się pozmieniało.
Siedem lat temu rodziłam tam córcię sn - położną i poród wspominam bardzo dobrze, gorzej opiekę po (wtedy sale były nawet po 7 łóżek, dziki tłum odwiedzających na sali nie pomagał w dochodzeniu do siebie), łazienki były takie, że stach było wchodzic:no:
Czy dobrze rozumię, że obecnie są małe salki i łazienki przy salkach?
Z góry Wam dziękuje :-)
 
Do góry