reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

do okładów wystarczy tetrowa pieluszka - ja cały czas miałam ciepły okład na brzuchu, pomagało. wypiłam 2 l wody (z małej butelki, uzupełnianej przez Męża), opaska do włosów przydaje się obowiązkowo i pomadka do ust też! oprócz tego klapki pod prysznic, ręcznik, koszula do porodu i rzeczy dla dziecka - ja miałam dwie pieluszki tetrowe, swoje ubranka, pampersa i niedrapki. cała reszta dla mnie i Małej spakowana była w walizce na pobyt :)))

Mąż miał dla siebie klapki, koszulkę na zmianę, czekoladę, krówki, RedBull'a, Powerade'a, no i jedną małą wodę do picia :) aparatu fotograficznego nie liczę... ;)
 
reklama
Asiu odnośnie paciorkowca, to ja mam już pobrany wymaz i tylko czekam na wyniki (dostanę na następnej wizycie 28.05)
Musisz to rozważyć pod tym kątem, że na wyniki trzeba kilka dni poczekać, ale nie wiem dokładnie ile ;p
 
Faktycznie niedługo :)

Posprzątałam pokój Maleństwa, mogło by się niedługo urodzić bo inaczej będę musiała sprzątać drugi raz he he he ;)
 
Ja robiła wymazy GBS w luxMedzie, tam robi to położna, mi powiedziała że wynik będzie za 7 dni a jak zapytałam czy może być wcześniej powiedziała że nie ponieważ hodowla drobnoustrojów ma trwać określoną ilość dni i nie ma szans aby to przyśpieszyć, więc jak to już bywa w służbie zdrowia-co osoba (gabinet) to inna opinia :-D przyzwyczajajcie się do tego jeśli chodzi potem o opiekę nad dzieckiem i tym co z nim związane-ja żeby nie oszaleć ustaliłam z mężem że słuchamy rad jednej konkretnej lekarki i jeśli są sprzeczne informacje (od pielęgniarki, położnej, innej lekarki) opieramy się na jej zdaniu :D

edit:
Coś mnie tknęło i sprawdziłam na stronie , wynik już jest :-) oba wymazy ujemne :-) badanie robiłam w środę...

36 tydzień skończony, za tydzień mogę rodzić :happy2: (lekarka mi ostatnio mówiła że owszem po ukończeniu 36 tyg uznaje się już ciążę za donoszoną ale dopiero od 37 nie podaje się już sterydów na rozwój płuc, ale wiadomo że sama niewiele przyśpieszę, jak będzie chciał to wyjdzie ) tylko jeszcze chcę zwiedzić porodówkę
 
Ostatnia edycja:
Byłam w Plazie na usg :-D
Na 4d się nie załapałam bo tylko do 30tc je robili :)

Poszliśmy na zwykłe i mówie do Pana, że zależy nam tylko na wadze Malucha...
I nie udało się go zważyć bo sprzęt był przedpotopowy i Pan bardzo usilnie się starał, ale za nic na świecie się nie dało ;/
W ramach rekompensaty zaprosił nas do ujastka i powiedział, że zrobi nam za darmo usg (na lepszym sprzęcie) żebyśmy poznali wagę skoro tylko po to przyszliśmy :)

Jak Mąż nie będzie miał problemów w pracy i uda sie do Pana dodzwonić to chyba się wybierzemy w przyszłą sobotę, bo naprawdę jestem ciekawa wagi naszego Skarbu :)
 
a to dobrze, że to olaliśmy, bo byłam też z mężem, ale nie chciało nam się czekać, w ogóle jak dla mnie to marne te warsztaty. Porozmawialiśmy z panią o chustach bo cały czas o tym myśle, ale na razie nie wyobrażam sobie jak to zawiązać z żywym dzidziusiem w środku :)
 
reklama
Ha ha ha od kiedy Pan włączył to urządzenie mówił, ze w tym świetle to i tak za dużo nie zobaczymy :)


Z Panią od chust też rozmmawiałam, mówiła, że synka nosiła od 3 doby :))
 
Do góry