reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
jak ja leżałam to po cesarce dziewczynę na salę przewieźli jeszcze przed pionizacją, dziecko miała od razu przy sobie, dopóki nie wstała był z nią maż
 
Tam nie ma sali pooperacyjnej ,ale nie odczułam tego..Opieka była super na sali normalnej,co chwilę do mnie ktos zaglądał...a urodziłam w nocy ...No dziecko jest przy mamie w dzien napewno...Nie wiem jak jest w nocy ,jesli po cc lezy sie plackiem 8-10h....
Niestety moje dziecko było na patologii więc dłuższy czas nie było go przy mnie ....
 
Ja po cc , które odbyło się przed 23 dostałam córkę do łóżka na normalnej sali na położniczym. Męża wyprosili. Nie zmruzylam oka bo bałam się, że mała mi spadnie. Wspominam to wszystko nienajlepiej. Położne niby się interesowaly, ale nie jakoś znowu przesadnie, bylam przestraszona i wyczerpania.
 
Witajcie, też zamierzam rodzić w Żeromskim. Termin mam na 21 października. I mam pytanie odnośnie KTG - czy od któregoś tygodnia ciąży mogę się tam po prostu zarejestrować? Przykładowo jak nie urodzę do tego 40 tygodnia to co wówczas-powinnam się rejestrować na KTG czy jak? Sorki, jeśli to głupie pytanie ale to mój pierwszy poród i trochę zaczynam panikować co i jak.
A i jeszcze pytanie odnośnie torby szpitalnej - pakować rożek i laktator czy to zbędne?
 
Mi gin kazał się zgłosić po 37 tyg na ktg do wybranego szpitala. W Żeromskim możesz się chyba zarejestrować telefonicznie. Ja rożek miałam ale średnio mi się przydał. Laktatora nie miałam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry