reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

rożek jak nie masz dają szpitalny. Ja jestem zwolennikiem ustywniania dzicka do 3 m-ca. Co do laktaotra to mąż mi dowoził. Przydał się do rozkręcania laktacji.
 
reklama
Ja miałam taki miękki rożek - przydał się. Laktator tez się przydał do rozkręcenia laktacji. Mąż dowiozl.

Na ktg wysłał mnie lekarz chyba około 38 tygodnia. Rejestruje się telefonicznie do poradni.
 
No to w takim razie chyba spakuję i rożek i laktator. Mąż ma złamaną rękę i jak do porodu nie zdejmą mu gipsu to z tym dowożeniem rzeczy może być problem [emoji6] to pewnie mi na kolejnej wizycie, którą mam w 37 tygodniu też powie o rejestracji na KTG, zastanawiałam się tylko czy to nie będzie problem skoro mój lekarz tam nie pracuje a na wizyty chodzę prywatnie, ale rozumiem że to nie ma znaczenia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak przyjeżdża się do porodu w Żeromskim to od razu powinnam kierować się na oddział ginekologiczny czy idzie się przez ogólny SOR?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry