reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Police (Szczecin) 2024

Jagoda132

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2023
Postów
112
Witam,
Za około 3 miesiące rodzę, proszę o aktualne informacje odnośnie warunków, które panują w tym szpitalu (opieka w trakcie i po porodzie itd.). Będę wdzięczna za wszelkie wypisy.😊
 
reklama
Hejka. Ogolnie jestem zadowolona z opieki. Jedzenie a większości dobre, dobre warunki sale z łazienką, opieka też w większości w porządku. Po porodzie dziecko cały czas jest z Tobą ale to chyba jest tak wszędzie. Ja miałam cesarkę która ciężko zniosłam i było mi ciężko chodzic po mleko, ale czego nie robi się dla dziecka🙂
 
O super, ze napisałaś😊 A ile matek jest na sali poporodowej? Czy personel pomaga przystawiać dziecka do piersi?

Jest może ktoś kto rodził siłami natury i może powiedzieć coś o samym przebiegu ( możliwość przyjęcia pozycji wertykalnych, co z ochrona krocza, jak podchodzą do planu porodu, czy są studencki/stażyści)?
 
2 osoby w sali. Jeśli masz problemy jest doradca laktacyjny. Studenci są wszędzie w Policach ale no wiadomo muszą się gdzies nauczyć
 
Jeszcze pytanie odnośnie szczepień w 1 dobie życia dziecka na żółtaczkę i gruźlicę. Czy wyraźnie informują, ze będą szczepić, czy podkładają zgodę na to? Orientujesz się jaki to był preparat na żółtaczkę?
 
Dziękuję za informację. 😁 Jeszcze zapytam: czy należało podać dane położnej środowiskowej/ewentualnie przychodni do której jest się zapisanym?
 
Dziękuję za odpowiedzi.
A uczestniczyłaś może w szkole rodzenia, które organizuje szpital? Dużo zdrówka da Ciebie i maluszka.😊

Czy może ktoś jeszcze rodził w Policach i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi.
A uczestniczyłaś może w szkole rodzenia, które organizuje szpital? Dużo zdrówka da Ciebie i maluszka.😊

Czy może ktoś jeszcze rodził w Policach i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Nie uczestniczyłam ponieważ miałam od 24 tyg zagrożona ciążę. Cesarka z powodu ułożenia pośladkowego. Już nie takie maleństwo w lipcu 2 latka. A Ty w którym tygodniu jesteś?
 
Do góry