reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

nie mam goraczki.
a takim wyciskaniem nie pobudze nawalu jeszcze bardziej i jeszcze gorzej sobie ie zrobie.
Młodego przystawie około 24tej ale nie wiem czy cos siorbnie:(
 
reklama
Devi, musisz to ściągnąć z piersi, nawet jak nie chcesz karmić, bo ci się zrobi zapalenie. Trzeba zatory zlikwidować. A później stopniowo zmniejszać ilość karmień piersią i pokarm zaniknie. Ale jak się robią guzki to koniecznie reagować dla Twojego zdrowia.
 
Tak jak Asia mówi, musisz to "usunąć". I jak już będziesz pod prysznicem to nie żadnym laktatorem tylko ręcznie uciskaj boki piersi, powinno wylecieć. Bo jak dostaniesz 40 stopniowej gorączki to się może szpitalem zakończyć, a samo przystawienie małego do piersi nic Ci teraz nie da..
 
devi no widocznie podobni do siebie ;-) co do budzenia to czytałam, że ponoć 6 godzin maleństwo może nie jesć w nocy, ale na ile to prawda?? sama tyle nie czekam, zresztą jakas poprawa jest, bo dziś się darła w niebogłosy i okazało się, że głodna ;-)

susumali dzięki ;-) ale nie zapeszać... bo dziś w nocy była makabra w porównaniu do poprzednich nocek, co godzinę coś... jak nie kupka to głodna... szok.
 
devi - jak noc minela? jak piersi? Znam ten bol mam nadzieje ze poradzilas sobie dzieki radom dziewczyn - mi tez pomogl prysznic.
 
devi ja tez mialam ten problem bylam w "pogotowiu laktacyjnym" i babka kazala malego przystawiac do piersi u mnie wszystko sciagnal :) a co do masaży to zeby bez konsultacji nie robic bo mozna bardziej zaszkodzic jak pomoc. ja jak mialam nawal pokarmu to teraz mam b. male ilosci
 
U nas nocka tez była nieciekawa. Musiałam podac małemu espumisan bo strasznie sie prężył i płakał. Je równo co 3 godziny. Podobno ok 3 miesiąca sytuacja sie uspokoi;-)

 
Devi widze ze dziewczyny dobrze podopwiadaja ja na razie nie wie co to takigo poki co maly pije nie zalewa mnie ...
co do wagi po tyg 6 wstecz 12 na plusie;-(
 
reklama
Dziewczyny wy jesteście "na świeżo" z tematem a więc ile zużywacie na dobę pampersów, jakiej firmy i rozmiar??

Jakie chusteczki nawilżające się u was sprawdziły??
 
Do góry