reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Porada

Kasieńka1987

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Lipiec 2018
Postów
21
Hej dziewczyny w grudniu poroniłam w 6tc po poranieniu miałam 2 cykle miesiączka mam co 27.28dni w 3 cykle czuje strasznie kucie w jajnikach kochałam się z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia ale nie dochodził we mnie miesiączka miałam 31.1.2.3luty wiem że po poranieniu mogą być nie regularne ale pszed dwa cykle było ok więc kucie okropne na drugi dzień wymioty na ciążę myślę za wcześnie ale owulacją odczuwam nasilone kucie w jajnijach nigdy tak nie miałam czy to wina morze być chormonów źle się z tym czuję morze któraś tak miała
 
reklama
Rozwiązanie
U
Nic nie rozumiem z postu. Ciężko się zorientować o co chodzi o co pytasz i trzeba się domyślać o co tak naprawdę chodzi 😕😕
I tak wg
"Może " się pisze tak a nie "morze"
"Hormony" a nie "chormony"
"Przed" a nie "pszed"
I powinny dojść znaki typu "." "," "?" "!"
Wiem że pytasz o radę ale ostatnie zdanie z błędami tak mi się rzuca w oczy że aż muszę zwrócić uwagę żebyś poprawiła te błędy...
Po porodzie też miałam kłucie w jajniku/jajnikach w czasie owulacji. Tak się zdaza. To nic niepokojacego
 
Kłucie w jajnikach, ciągnięcie jest częstym objawem owulacji, nawet jeśli wcześniej tego nie czułaś, możliwe że po wcześniejszej ciąży poprostu teraz tak będzie, czasami jest to dość silny ból.
 
Do góry