reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomyłka czy nie doświadczenie??

Dołączył(a)
10 Sierpień 2011
Postów
1
Miasto
szzecin
Jesem w 17 tygodniu ciązy w tamtym mieiącu na samym początku leżaam w szpitalu na zapalenie dróg moczowych wyszłam 7 i 18 miałam wizyte u gin poszłam do niego i pokażałam mu wypis ze szpitala na nim wyrażnie pisała że jestem w 11 tygodniu w sumie to juz go kończyłam ale lekaż powiedział że jestem w 19 mówię mu że to nie możliwe że nie przespałam raczej 2 miesięcy :no:on powiedział do mnie że on wie lepiej i mam się nie wymądrzać bo on wyrażnie widzi na tym swoim kole to ja mu powiedziałam że ja tak samo widze ale na bb a po za tym sama sobie od początku ciąży licze tygodnie. nie wiem co mam zrobić nie wiem czy mogę zmienić lekaża bo nie chodzi tu o mnieale o dziecko nie chcem aby moje maleństwo przez takiego typa urodziła się 2 miesiące wcześniej.
 
reklama
Jesem w 17 tygodniu ciązy w tamtym mieiącu na samym początku leżaam w szpitalu na zapalenie dróg moczowych wyszłam 7 i 18 miałam wizyte u gin poszłam do niego i pokażałam mu wypis ze szpitala na nim wyrażnie pisała że jestem w 11 tygodniu w sumie to juz go kończyłam ale lekaż powiedział że jestem w 19 mówię mu że to nie możliwe że nie przespałam raczej 2 miesięcy :no:on powiedział do mnie że on wie lepiej i mam się nie wymądrzać bo on wyrażnie widzi na tym swoim kole to ja mu powiedziałam że ja tak samo widze ale na bb a po za tym sama sobie od początku ciąży licze tygodnie. nie wiem co mam zrobić nie wiem czy mogę zmienić lekaża bo nie chodzi tu o mnieale o dziecko nie chcem aby moje maleństwo przez takiego typa urodziła się 2 miesiące wcześniej.

Ja na Twoim miejscu zmienilabym lekarza i to szybko. Z tego, co piszesz to jest niefachowy a do tego gbur. Jak moze Cie tak traktowac. W glowie sie nie miesci. Ja juz dawno bym szukala nowego.
 
sonia, moim zdaniem powinnaś zmienić lekarza i to jak najszybciej, dopóki ciąża nie jest tak bardzo zaawansowana.
 
Bezwzględnie zmień lekarza, nawet jeśli się pomylił (w końcu człowiek), to jeśli mu zwracasz uwagę powinien sprawdzić jeszcze raz. Prostak jakiś. I brak mu kompetencji.
 
Zgadzam się z poprzedniczkami. Przynajmniej idź do innego lekarza, żeby się w końcu dowiedzieć jak jest. Ale ja bym drugi raz do takiego nie poszła.
 
reklama
Ja myślę podobnie, powinnaś zmienic lekarza tym bardziej, że chodzenie do lekarza do którego nie masz zaufania to nie tylko strata pieniędzy, ale przede wszystkim mnóstwo niepotrzebnego stresu.
Pozdrawiam:)
 
Do góry