reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy :)

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Dziewczynki mam pytanie . Moje objawy są dość wskazujące ale jednak. Bol plecow, bol Brzucha i podbrzusza, wymiotowanie poranne, nudności, stan podgoraczkowy dodam ze piersi bola i są ciężkie takie zaokrąglone brodawi ciemno brązowe i duże . Do tego robilam wczesniej test przed miesiączką wyszedł negatywny teraz tez na 3 dni przed okresem zrobilam jedna kreska była mocna a druga taka delikatna lecz dziś 2 dni przed terminem okresu dostalam okres lecz nie jest taki jak zawsze ponieważ ma kolor jasno różowy i nie jest go bardzo dużo lecz ma konsystencję bardziej wody brzuch boli niestety tak jak zawsze na okres . Przy okazji dodam ze przytylam przez ten okres kilka kilo. Proszę bez zbędnych komentarzy. Proszę tylko o pomoc nie każdy wie wszystko dziewczynki pomocy :(.
 
reklama
Ale w czym my Ci mamy pomoc??

010igov35ye70zfx.png
 
u mnie bardzo blada druga kreska byla i okazalo sie ze jestem w ciazy ;)
zrob badanie z krwi beta hcg i bedziesz wiedziala
 
Moze a moze to byc ciaza biochemiczna skoro piszesz ze @ przyszla .......
lub mozweto byc dobrze rozwiajajaca sie ciaza i po prostu wystepuje delikatne plamienie dosc czeste na poczatku...Opcji jest kilka nikt Ci tutaj nie odpowie na takie pytanie.
Najlepiej zrob bete hcg i jesli wynik wyjdzie pozytuwny powtorz za 48h
Co do objawow to Twoja glowa a nie ciaza poziom beta hcg przed terminem @ jest niski i na.pewno nie wywoluje takich silnych objawow..takie objawy narastaja wraz ze wzrostem beta hcg ..na tym etapie beta hcg jest jeszcze bardzo niska .. tymbardziej wzrostu wagi na pewno nie jest spowodowany ciaza.

010igov35ye70zfx.png
 
Gosc przechodzilam ciaze biochemiczna i wladnie krew byla.jasnorozowa zrob bete bedziesz.miec jasnosc.

010igov35ye70zfx.png
 
Trzymam kciuki zeby to byla ciaza! Na przyszlosc nie warto robic testow przed terminem bo oszalec mozna z nerwow!

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry