reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy,nigdy tak nie miałam.

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2023
Postów
13
Witajcie. Chodzi o to, że w tym miesiącu mam okres inny niż zwykle. Zaalarmowało mnie o nim malutkie, brązowe plamienie. Drugiego dnia, trochę więcej brązowego plamienia plus domieszka krwi. Trzeci dzień żywa krew, ale podpaski to ja zmieniam tylko w celach higienicznych. Dziś już 4 dzień od tego małego, brązowego plamienia. I na podpasce niewiele krwii. Z góry dziękuję za pomoc, informuje że do tej pory mialam dosyć obfite miesiączki szczególnie w pierwszych dniach. Z góry dziękuję za pomoc, Kobieta 25 lat.
 
reklama
Witajcie. Chodzi o to, że w tym miesiącu mam okres inny niż zwykle. Zaalarmowało mnie o nim malutkie, brązowe plamienie. Drugiego dnia, trochę więcej brązowego plamienia plus domieszka krwi. Trzeci dzień żywa krew, ale podpaski to ja zmieniam tylko w celach higienicznych. Dziś już 4 dzień od tego małego, brązowego plamienia. I na podpasce niewiele krwii. Z góry dziękuję za pomoc, informuje że do tej pory mialam dosyć obfite miesiączki szczególnie w pierwszych dniach. Z góry dziękuję za pomoc, Kobieta 25 lat.
Miesiączka nie musi być zawsze taka sama. Może się tak jednorazowo zmienić. Jak bardzo się niepokoisz to skonsultuj to z lekarzem.
 
Witajcie. Chodzi o to, że w tym miesiącu mam okres inny niż zwykle. Zaalarmowało mnie o nim malutkie, brązowe plamienie. Drugiego dnia, trochę więcej brązowego plamienia plus domieszka krwi. Trzeci dzień żywa krew, ale podpaski to ja zmieniam tylko w celach higienicznych. Dziś już 4 dzień od tego małego, brązowego plamienia. I na podpasce niewiele krwii. Z góry dziękuję za pomoc, informuje że do tej pory mialam dosyć obfite miesiączki szczególnie w pierwszych dniach. Z góry dziękuję za pomoc, Kobieta 25 lat.
Np, Zmiany w diecie, stres ma na to wpływ. Zacznijmy od tego czy seks uprawiałaś w dni płodne bez zabezpieczenia i o to się rozchodzi pytanie ?
 
To by było najwłaściwsze, ale czy nie ma nawet najmniejszej szansy żeby to jednak było plamienie implatacyjne ? Skoro się staramy..
W takim razie to może być wszystko. Zaczynając od tego,że się nakręcasz a zawirowania robią swoje, od ciąży pozamacicznej po brak progesteronu w organiźmie . Leć po test , zrób i daj znać
 
I cały czas boli mnie lewy jajnik.
Ja tak miałam, plamiłam na brązowo i też mnie bolał jajnik i prawa strona brzucha ... Niestety u mnie była to ciąża pozamaciczna a z tym koleżanko żartów nie ma. Mówię Ci idź po test, będziesz spokojniejsza bo nawet jak się staracie a masz plamienia to brak progesteronu utrudnia zagnieżdżenie się zarodka.
 
reklama
Do góry