reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy co Wy tu widzicie?

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2024
Postów
13
Pomocy zrobiłam test a tu taka niespodzianka widzicie tutaj coś czy mam schize
 

Załączniki

  • 20240403_191217.jpg
    20240403_191217.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 334
reklama
Okres spóźnia mi się już 5 dzień,więc zrobiłam test .. wcześniejsze testy,które odłożyłam teraz już wyglądają tak
 

Załączniki

  • 20240403_165913.jpg
    20240403_165913.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 145
No tylko testy po czasie są już przekłamane. Jak masz jeszcze jakiś to zrób z porannego moczu, a jak masz możliwość to skocz na betę, wtedy będziesz mieć czarno na białym. Mi jak test wyszedł pozytywny to i tak zrobiłam betę, żeby mieć pewność.
 
No tylko testy po czasie są już przekłamane. Jak masz jeszcze jakiś to zrób z porannego moczu, a jak masz możliwość to skocz na betę, wtedy będziesz mieć czarno na białym. Mi jak test wyszedł pozytywny to i tak zrobiłam betę, żeby mieć pewność.
Okej robiłam wcześniej trzy testy i też była widoczna kreska i później jak sobie poleżały to wyglądały tak jak na fotce.
Jestem w szoku,bo to moja pierwsza ciaza i szok istny
 

Załączniki

  • 20240403_165913.jpg
    20240403_165913.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 29
No tylko testy po czasie są już przekłamane. Jak masz jeszcze jakiś to zrób z porannego moczu, a jak masz możliwość to skocz na betę, wtedy będziesz mieć czarno na białym. Mi jak test wyszedł pozytywny to i tak zrobiłam betę, żeby mieć pewność.
Dzisiaj już 35 dzień. Zrobię rano test
 
reklama
Do góry