reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w ocenie wyników nasienia

Hopee...

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
30
Cześć,
Może ktoś zerknąć na wyniki nasienia ? Oba Ian się, że nie jest za ciekawie 😔 Co teraz zrobić, gdzie się udać ?
 

Załączniki

  • 1deea2ed-dc12-4418-8d5f-df04e53855d2.jpeg
    1deea2ed-dc12-4418-8d5f-df04e53855d2.jpeg
    32,2 KB · Wyświetleń: 299
  • aa61d405-8236-4e9d-8e3e-f2ce4a168fa2.jpeg
    aa61d405-8236-4e9d-8e3e-f2ce4a168fa2.jpeg
    42,2 KB · Wyświetleń: 110
  • 37348d9b-0005-4bb0-80ef-16d46950051e.jpeg
    37348d9b-0005-4bb0-80ef-16d46950051e.jpeg
    36,3 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Oj, ta ilość niestety jest baaaardzo słaba, z taką ilością ciężko będzie o ciążę. Jest też wzmożona lepkość nasienia, na którą często nie zwraca się uwagi a jest ważna.
Ja polecam androloga przede wszystkim, myślę, ze same suple mogą tu nie wystarczyć, może będzie trzeba włączyć jakieś leki. Ale oczywiście suple trzeba brać, do tego tak jak wyżej - dieta ruch. Luźne majtki, chłodzenie jajek. za 3 miesiące powtórka wyników.
Na lepkość poleca się leki rozrzedzające wydzieliny, czyli nawet leki na mokry kaszel.
Ale przede wszystkim dobry lekarz, usg jąder.
 
Oj, ta ilość niestety jest baaaardzo słaba, z taką ilością ciężko będzie o ciążę. Jest też wzmożona lepkość nasienia, na którą często nie zwraca się uwagi a jest ważna.
Ja polecam androloga przede wszystkim, myślę, ze same suple mogą tu nie wystarczyć, może będzie trzeba włączyć jakieś leki. Ale oczywiście suple trzeba brać, do tego tak jak wyżej - dieta ruch. Luźne majtki, chłodzenie jajek. za 3 miesiące powtórka wyników.
Na lepkość poleca się leki rozrzedzające wydzieliny, czyli nawet leki na mokry kaszel.
Ale przede wszystkim dobry lekarz, usg jąder.
Dziękujemy naszej forumowej Królowej Nasienia za konsultację :)
Thank U GIF by The Drew Barrymore Show
 
Oj, ta ilość niestety jest baaaardzo słaba, z taką ilością ciężko będzie o ciążę. Jest też wzmożona lepkość nasienia, na którą często nie zwraca się uwagi a jest ważna.
Ja polecam androloga przede wszystkim, myślę, ze same suple mogą tu nie wystarczyć, może będzie trzeba włączyć jakieś leki. Ale oczywiście suple trzeba brać, do tego tak jak wyżej - dieta ruch. Luźne majtki, chłodzenie jajek. za 3 miesiące powtórka wyników.
Na lepkość poleca się leki rozrzedzające wydzieliny, czyli nawet leki na mokry kaszel.
Ale przede wszystkim dobry lekarz, usg jąder.
tak właśnie czułam, że jest źle.. 😔 androlog już umówiony także czekamy co powie.
Dziękuję za pomoc 🙂
 
Do góry