reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

reklama
oj dziewczyny, powiem wam, ze ja bardzo chetnie przyjme od was zbedne kilogramy:tak: stanelam dzisiaj na wage i sie przerazilam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: waze 47,5kg przy 170cm:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: tyle to ja wazylam w 8 klasie podstawowki.. takze po ciazy zamiast zostac to ucieklo mi jeszcze 5,5kg:szok::szok::szok:
No tak i ty jeszcze takie cyferki tu rzucasz:szok::szok::szok: ja przez was wpadnę w taki głęboki dół że przez 1000lat z niego się nie wygrzebię marzę o 65 przy 165 wzrostu:-:)-:)-(....normalnie jesteście bez serc:happy2::happy2::happy2:
 
adusia to ile masz na koncie? będziemy kibicowac Tobie co by w dół nie popasc! a wiesz jak to z waga -miesnie swoje ważą kosci...więc za bardzo sie nie martw ;-)
 
dziewczyny te moje kg to naprawde nic przy mojej nadwadze ja przed pierwsza ciaza wazylam max 55kg co do mojego wzrostu 158 jest ok i teraz dopiero wydaje mi sie prawdopodomne ze wroce do swojego rozmiary, zle niewygladam ale sama sobie chce sie znowu podobac.:-)

brzuch troszke sie zmniejszyl ale juz widze ze po tej 2 cesarce raczej niemam co liczyc na cud, bo mam taki straszny fald skory nad blizna mimo malego brzudza i on niestety zostanie:-(
 
adusia to ile masz na koncie? będziemy kibicowac Tobie co by w dół nie popasc! a wiesz jak to z waga -miesnie swoje ważą kosci...więc za bardzo sie nie martw ;-)
Tak poprawiłaś mi humor:-D:-D:-D jestem grubej kości i dobrze umięśniona:-):-D:-):-D i mam baaaardzo rozwinięty mięsień mleczny:cool2::cool2: więc ważę 68......

Aniołku wchłonie się tylko na to trzeba czasu...ja po trzech jestem i fałdu nie mam,pięknie schudłaś idolko moja a skóra musi sie uelastycznić wchłonie sie nie denerwuj się...
 
Ostatnia edycja:
adusia to nie jest tak zle ! naparwde! ja potrafiłam tyle kiedys ważyc bez ciazy...
naparwde aniołku jestes wzorem na tym wątku!
 
adusia to nie jest tak zle ! naparwde! ja potrafiłam tyle kiedys ważyc bez ciazy...
naparwde aniołku jestes wzorem na tym wątku!

Zgadza się ale każdy ma w głowie jakiś ideał siebie i do niego dąży i naprawdę nie mam powodu do narzekań bo te 3 kilo to jakoś tak równo po całej mnie sie rozłożyło w ciuchy przed ciążowe też wchodzę,jedynie bluzki ciut małe:szok::szok:
 
reklama
Aniołku kup sobie taką maść contractubex, smaruj nią bliznę i przy okazji ruszaj nią - tak jakbyś zbierała troszkę skóry. Poza tym na ten fałd jest fajne ćwiczenie, zresztą ogólnie poprawia kondycję brzucha - chodzi o napinanie mięśnia poprzecznego. Połóż się na podłodze i na początek spróbuj go wyczuć- znajduje się w dolnej partii brzucha. Napnij mięśnie Kegla (to co w ciąży zalecali ćwiczyć) i poczujesz, jak Ci się mięsień napina w dolnej części brzucha. Jak to opanujecie, to napiszę co dalej, bo chwilowo dziecko mi szaleje:-p
 
Do góry