reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

ja za to mam już wagę sprzed ciąży (52 kg) i wciąż biust większy o 2 rozmiary, więc - musiałam schudnąć gdzieś indziej. A ze to prawdopodobnie tyłek był, to się cieszę :-):-):-)
jeszcze tylko jakieś ćwiczenia na brzuch wypadałoby w końcu zacząć....:eek::-(
 
reklama
Ja też cholera nie moge sie zebrac do tych ćwiczeń, a zła jestem jak nie wiem, bo tylko ten brzuch mi przeszkadza. Waga póki co 2 kg wieksza niz przed ciaza ale to sie zgubi, gorzej z tym brzuchem. Już nawet zapisałam sobie na pulpicie plik z ćwiczeniam aerobicznej 6 waidera i to by było tyle:no: nie moge zacząc, a wszystko właśnie przez tego co w d... siedzi:baffled:
 

własnie mysłam że cos mi umkneło ale cofłam sie kilka stron i nic o diecie tesciowej nie było ;-):-) (chyba, że chodzi i gołąbki o feralny farsz :-D
hehe dokładnie farsz:-p:-p
Ja też cholera nie moge sie zebrac do tych ćwiczeń, a zła jestem jak nie wiem, bo tylko ten brzuch mi przeszkadza. Waga póki co 2 kg wieksza niz przed ciaza ale to sie zgubi, gorzej z tym brzuchem. Już nawet zapisałam sobie na pulpicie plik z ćwiczeniam aerobicznej 6 waidera i to by było tyle:no: nie moge zacząc, a wszystko właśnie przez tego co w d... siedzi:baffled:
brzuch to ja mam nadal, ale zakładam, ze jeszcze miesiac aquafitnessu, dwa obiady u tesciowej i bede monter:-)
 
Ja chyba jako jedyna nie ciesze sie ze spadku wagi...:-(chudzielec ze mnie:-( No ale nie jest najgorzej 53 kg, tylko zeby wiecej nie poleciało.

No ale ten brzuch...masakra....conajmniej 3 miesiac ciazy...:crazy:
 
reklama
pochwale sie ze waze juz 67 zadne to wielkie osiagniecie gdzyz do prawidlowej wagi z przed pierwszej ciazy zostalo mi conajmniej 10kg ale od 2 lipca schudlam wlasnie 10kg, niejem chleba, ziemniakow, ryzu i makarony skonczylam ze slodyczami i cukrowi powiedzialam nie!:-D
jem duzo bialek, warzyw i owocow, w biodrach mam 15 cm mniej:szok::-)jestem coraz bardziej szczesliwa:tak::-)
 
Do góry