reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

reklama
nooooo drgnelo:-) 60 kg, i w koncu z rozm. 40 mamy 38!!!!! yupiiiii:-) Gosiaczek ja juz tez nie chce xs...:-p:-ptylko gaci starych mi troche szkoda...
 
aniolek jak tam twoja dieta?? u mnie na dzien dzisiejszy schudlam 4 kg ale waga stanela w miejsu od 3 dni w centymetrach biodra 4 cm mniej brzuch 7 cm mniej i biust 4 cm mniej i tak jestem zadowolona z rezultatow wbilam sie nareszcie w rybacczki z zeszlego roku:) i nawet sa one luzne:) pozdrawiam
 
sylwiakk303 gratuluje postepow w dietce, naprawde jest warta swojej dobrej opini:tak:ja jestem 6kg szczuplejsza cm tez sporo spadlo waga narazie stanela odkad wprowadzilam warzywaale w kartykulach pisalo zeby sie tym niezniechecac bo tak moze bycprzez chwile , najwazniuejsze zewaga nierosnie a i zgrzeszylam sobie ostatnio polowa kasata a waga niedrgnela czyli super:tak::-)
 
aniolek jak tam twoja dieta?? u mnie na dzien dzisiejszy schudlam 4 kg ale waga stanela w miejsu od 3 dni w centymetrach biodra 4 cm mniej brzuch 7 cm mniej i biust 4 cm mniej i tak jestem zadowolona z rezultatow wbilam sie nareszcie w rybacczki z zeszlego roku:) i nawet sa one luzne:) pozdrawiam

sylwiakk303 gratuluje postepow w dietce, naprawde jest warta swojej dobrej opini:tak:ja jestem 6kg szczuplejsza cm tez sporo spadlo waga narazie stanela odkad wprowadzilam warzywaale w kartykulach pisalo zeby sie tym niezniechecac bo tak moze bycprzez chwile , najwazniuejsze zewaga nierosnie a i zgrzeszylam sobie ostatnio polowa kasata a waga niedrgnela czyli super:tak::-)
Dziewczyny zostałam przez was moooocno zmotywowana i solennie sobie obiecałam 0 cukru w pod każdą postacią!!! Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
a ja sie musze pochwalic postepow w diecie 12 dzien 6 kg mniej:) do wagi wyjsciowej zostal mi kilogram:) ale chce jeszcze zrzucic 6:) dzieki aniolek za dietke naprawde polecam ja wszystkim:) mam nadzieje ze w miesiac zgubie te 6 kilo a maz mnie nie pozna jak do niego wyjade:) a najlepsze jest to ze wogole nie jestem glodna:) pozdrawiam
 
hejka:) ja już w sumie schudłam do swojej wagi z przed ciąży i ciut nawet więcej. ważę 61,5 kg a wzrost 171 a na koniec ciąży 85kg było. góra rozmiar 36 a dół 38 we wszystkie swoje ciuchy wchodze:-D
Nie jem słodyczy bardzo mało chleba i ćwiczę na początku codziennie teraz co drugi dzień. chce jeszcze schudnąć tak z 5 kg ale z 4 tez będzie ok .
dzisiaj zaczełam ta waszą diete proteinowa.
Mam nadzieje że pierwsza faza wystajczy jak bedzie przez 7 dni bo bez warzyw to mi jakos nie wchodzi nawet serek:-D:-D
Ze słodyczy zrezygnowałam już w ciąży a wiec mam nadzieje ze nie będzie źle:)
 
A mnie jest bez słodkości ciężko bardzo....i dziś zgrzeszyłam kawałkiem ciasta bo miałam koszmarny ból głowy....i pomogło:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry