reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

południowa Irlandia - proszę o poradę

dolly19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2012
Postów
47
Witam,
Nie jestem mamą z Irlandii, ale pomyślałam sobie, że może któraś z Was posłuży radą. Otóż mam zamiar wybrać się pod koniec listopada samolotem do Cork, tanie loty są, auto też mam zamiar wypożyczyć, teraz tylko potrzebuję zebrać miejsca warte obejrzenia (interesują mnie bardziej naturalne piękna przyrody lub bardzo stare ruiny niż miasta). Prosiłabym o poradę, jeśli ktoś się orientuje :) wycieczkę planuję na 2-3 dni.
 
reklama
Będąc w Cork musisz koniecznie pojechac do Cobh, to kilka kilometrów za miastem. Koło samego Cork wiele do zwiedzania nie ma, atrakcje są na zachodzie za Limmerick - sławne klify oraz koło Moher mały Kamienny Krąg.
 
Do góry