reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

psota bromergon zbija prolaktynę i brała go moja kolezanka jak chciała zajść w ciąże a miała za wysoką i powiem ci też źle się po nim czuła:-(
U mnie w koncu koniec jakichkolwiek plamień i wydzielin. Ciągnie blizna po cc ale chyba jkuż zakonczyłam połóg
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Mam na czole mnóstwo krostek, ale nie są to zwykłe wypryski tylko takie krostki pod skórą bez żadnych białych czy zółtych zakończeń. Nie można też tego wycisnąć. Małe tez miał całe czoło w tych krostkach ale mu już prawie wszystko zeszło. A u mnie dalej się utrzymuje. Wkurzam się bo zawsze miałam nieskazitelną cerę a odkąd zaszłam w ciążę - masakra... I zastanawiam się czy to hormon i może w końcu minie czy trzeba by się wybrać do dermatologa. Oby nie bo u nas ze 2 miesiące będę musiała na wizytę czekać :baffled: czasem mnie one swędzą i tak właśnie nie wiem czy to alergia na coś i może wapno pomoże... Ma ktoś takie krostki pod skórą?
Ja jutro idę go gina na oględziny i żeby mi resztkę tych szwów ściągnął bo mnie już szlag od nich trafia, tak mnie od 2 dni uwierają... dziś rano widziałam, że sporo ich odpadło pod prysznicem ale i tak wolę zeby je ściągnął i z głowy. Mam nadzieję, że nie będzie bolało... :eek: dowiem się przy okazji od kiedy mogę iść na basen i zacząć ćwiczyć bo ostatnio mnie kumpela nastraszyła, ze jak się zacznie za wcześnie to może się macica obniżyć i nawet człowiek nie będzie wiedział, że coś jest nie tak, dopiero przy następnym porodzie może wyjść... No i zapytam kiedy można zacząć coś ten teges z mężulkiem, choć na samą myśl mam już stresa...
 
aleksandra, najlepiej poczekać do wizyty u ginekologa,m aż da zielone światło na wszystko.. delikatne ćwiczenia rozciągające możesz już chyba zacząć, ale nic forsownego i przeciążającego.. a basen- hm.. też bym poczekała na wizytę..

z chrostkami nie pomogę..może zacznij smarować twarz kremem z emolientami, ja stosuję cetaphil i wszystko zeszło
 
corin te bóle i zawroty głowy oraz rozmywająca się ostrość widzenia to efekt uboczny znieczulenia. Ja też tak miałam po Amelce i teraz. Słobo widziałam jakiś czas, mąż kupił mi gazety do szpitala a ja nawet do nich nie zajrzałam :wściekła/y: bo nic nie widziłam jak ślepy kret:no: Czasami jak szybko wstane z fotela to też mam zawroty głowy. A wczoraj doszły jeszcze bóle kości, drętwienia nóg i pleców, to wszystko niestety wychodzi...
 
a mnie nadal blizna po cc pika ze szok, najbardziej gdy mała długo na mnie wisi, do tego brzucho nadal obolaly..i na szczescie wkoncu przestałam plamic uf...:) i jakos bole głowy, kiepskie widzenie itp. po cc mnie ominęły:)
 
ja chyba też już kończę połóg bo przestałam już plamić na jakikolwiek kolor:-) żadnych skutków ubocznych po porodzie nie miałam, szwy rozpuściły mi się już po 1,5 tyg w tym czasie też przestało mnie boleć krocze całkowicie:-) ogólnie połóg nie był dla mnie nieprzyjemny także jestem zadowolona, tylko jeszcze zbędne kg zostały:p
 
reklama
Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam i tych co karmią mm. Czy po tak krótkim czasie - 5 tyg od porodu może pojawić się okres??
Znowu krwawię a nie jestem pewna czy to jest to o czym myślę.
 
Do góry