reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

ja przy wypisie ze szpitala dostalam zalecenia od poloznych i tam bylo napisane ze prysznic a nie wanna ( wlasciwie jest to logiczne po pierwsze w wannie trzeba siedziec a to wiadomo trudno od razu po porodzie ( ja na kleczaco pierwsze kapiele mialam) po drugie jak sie siedzi w wannie to sie siedzi w wodzie z tymi bakteriami i zarazkami z ktorych sie zmywa) ale i tak wanny nie odpuscilam, bez wanny zyc sie nie da :-D
a u nas zalecaja jak masz np problemy z siusianiem po porodzie bo ci sie cos przypaletalo, albo peklas w tych okolicach, to podobno lzej i latwiej jest zrobic do wanny zaraz przed wyjsciem z niej ;-)

u nas do wszystkiego podchodza jakos tak bardzo naturalnie i bez przesady :-)
 
reklama
powróce do tematu hemoroidów
zuzyłam juz 2 opakowania czopków, mam masc i nic :(po kazdym wypróznieniu ból i krew...
moze jakies rady?
 
o ludzie mitaginka az tak zle?? w takim razie musisz sobie zapodac tabletki doustne. Nie wiem czy u was one sa bez recepty czy musisz sie poradzic lekarza, ale mysle ze farmaceuta powienien pomoc. Bo wiem ze sa takie mega silne tabletki jak juz nic innego nie pomaga.
 
asiunia uroki porodu SN
ojjj kochana mi o tym nie musisz mowic... teraz mozesz powoli zrozumiec dlaczego tym razem wybralam CC.
A hemoroida jednego malego mam do teraz i nie da sie juz go wytepic zadnymi tabletkami czy masciami. Naszczecie nie jest on uciazliwy i nie widac (musi siedziec gdzies dalej), no tak to wlasnie te uroki NATURY
 
powróce do tematu hemoroidów
zuzyłam juz 2 opakowania czopków, mam masc i nic :(po kazdym wypróznieniu ból i krew...
moze jakies rady?
kora debu i masc ( na masci jest napisane 2 razy dziennie ja smarowalam co najmniej 4 razy) niby po tygodniu trzeba do lekarza isc
 
mitaginko my znowu razem u mnie tez pasozyt na dupsku i ani mysli zniknac jaka mialas masc i czopki ??

A ze mnie ale polecialo az sie zdiwilam i to takie fuj fuj jakis szczegolow nie bede pisac to normalne??
 
Ostatnia edycja:
U mnie przy Filipie połóg 3 tyg. i potem @ po 28 dniach, następna też regularna, a potem już II były.
Teraz po Tosi połóg 3 tyg, tydzień przerwy i @ 12dni. Masakra.
 
reklama
kurde laski, tak czytam o tych hemoroidach i jestem coraz bardziej załamana. Mój jest ogromny i strasznie bolący, o tym, żebym usiadla nawet mowy nie ma :(. Narazie zużyłam jedno opakowanie czopków posterisan, maścią też smaruję, sama nie wiem czy jest lepiej czy nie, może minimalnie mniejszy albo sobie wmawiam?! Ostatnio zajrzałam tam lusterkiem - wcześniej się bałam i się przeraziłam tym widokiem, jakie to straszne!!! Niech on już znika!
 
Do góry