reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Manta mnie już w grudniu porodem straszyli, sterydy dawali i co???????? i chodzę jak ta kaczka :confused2::confused2::confused2::confused2:

a jaki znak zodiaku jest po rybach???? baran chyba????? to by dzieci uparte pasowały :-D:-D:-D
 
reklama
Lina - się nawet nie smiej z tych znaków zodiaku!... ja baranica jestem i dzis sie zastanawialam czy się we mnie wdawac zaczyna! : p od 21.03 baran. :-)))... nie no...tyle to mi siedziec tam raczej nie bedzie !! no jak!? no gdzie? nie nie... ja nie słonica;p
 
A u mnie po dole, po dole coś ciągle a to kopnie a to rękę wsadzi ale cholera skurczy brak :sorry:

Manta do 3 tygodni można przenosić :-):-):-):-) więc możemy się załapać :-D:-D:-D:-D
I pochwale Wam się jeszcze - mam ******* pół brzucha w rozstępach gdzie do 9 miesiąca nie miałam nawet pół :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
ja tez baranica :D i mam nadzieje ze moje dziecie wyskoczy przed 21/03 bo dogadac sie ciezko bedzie :-)

no i ta ostatnia prosta.. dluzy sie jak niewiem co... ostatnio mi polozna narobila nadzieji mowiac ze mam sie spakowac i byc gotowa bo glowka bardzo nisko i co?!?! dwa tygodnie minely a u nas nawet malego skurczyku nie bylo... :eek: zobaczycie ja to bede przeterminowana dopiero :-D
jutro udaje sie na mierzenie tasemka brzucha... zobaczymy co mi powie moja polozna :laugh2: pewnie, ze mam byc gotowa :confused2:
 
Mam nadzieje ze ja nie przenosze do 21 marca, bo mam męza barana- uparciuch jak nie wiem co.

mnie tez nastraszyli ze szybciej urodze, skurczybyki sa ale bardzo rzadkieeeeeee. ALe dzis cos mi na szyjke ciśnie i ten "chyba"czop.... zoabczymy. co ma być to bedzie:-)
kamila ja ide w srode na macanko brzuszka i na cisnienie i na sparwdzenie siku:p i tez mi powiedza na pewno" badz gotowa już do drogiiii...":-D:-D:-D
 
Kobietki moje drogie - ja uciekam spać :-):-):-):-) znów wstanę o 6:00 i będę wściekła, że nic w nocy się nie wydarzyło :crazy::crazy::crazy::crazy: będą mnie boleć plecy i Mąż opr dostanie - za co?? za darmo - za to, że nie urodziłam :-D:-D:-D:-D:-D

Życzę Dobrej Nocy - owocnej wszystkim tym, które by już chciały :-D:-D:-D
 
Ja tam dzisiaj nawet pare skurczybyków miałam ale co z tego jak nie bolesnych za to cholernie długich i takie dziwne uczucie jakby mnie jakiś paraliż brał ale potem sobie wszystko poszło w p...u. A teraz mały matkę tak kopie jakby miał przodem brzucha wyleźć a nie dołem no masakra jakaś aż mnie skóra na brzuchu boli od tych jego wygibasów. Niech już by się zaczęło ja też niedługo przeterminowana.
 
Ivi trzymam kciuki za organizacje dnia codziennego (jak ja sie tego obawiam co z tego wyjdzie u nas...)

tak patrzylam na nasza liste mamus i z początku marca już wiekszośc rozpakowana.... zostałam ja i raptem pare mamusiek....
jakie raptem pare mamusiek? Zobacz na dzisiejsze wpisy - cała ekipa zniecierpliwionych mamusiek z terminami na poczętek marca :-D

Manta oby obyło się bez wywoływania :tak:

u mnie wieczorkiem kilka skurczybyków było, ale nawet się nie łudze, że cokolwiek się dzieje - zgaga mnie znowu męczy :confused2: dziś w nocy i jutro z resztą nie mogę rodzic, bo plany mam spore, w tym na gołąbki podszykowałam prawie wszystko (chcę sobie jeszcze podjeść pyszności zanim trzeba będzie uważać na to co się je ;-)) no i pranko oraz prasowanko... do tego podszykuje ubranka na wyjście ze szpitala i przepiorę pokrowiec na fotelik samochodowy... tylko ciekawe co z planów wyjdzie, bo Dobrusia kaszle jak gruźlik...

i tak sobie myslę, że do wtorkowej wizyty mogę poczekać, oby grzybek nie wyrósł, to zobaczymy jak tam moja szyjka, a potem niech się dzieje co się ma dziać - czyt. popędzamy jak się da ;-) nawet może byc ten 29 (w środy mój gin ma dyżur ;-)) no a jak nie środa to weekend musi byc mój - potem to juz schiza będzie, że czeka mnie wywoływanie...
 
Witam sie wieczornie ;)
Zalapalam fazę na oglądanie porodow i właśnie oglądam one born every minute przez neta ( angielska versja na chanel 4 ) i w 2 serii bodajże epizod. 4 była Polaka Amelia - ale klela ... Makarbra do tego jej chłopak w domu pijany odsypial libacje... Czadzik normalnie , a potem tak nas widza za granicami :mad:
Ja stwierdzialm ze urodze 03 i tego sie tzymam umowilam sie już z bratowa ( przyszła matka chrzestna ) na długi piątkowy spacer ;) będziemy skłaniać maluszka do wyjsia.
Co do znaków zodiaku ja mam nadzieje ze bedzie rybka , jednego barana w domu już mam ;-) -> męża :D
Poczyatm postaram sie trochę was nadrobić - dobrej nocki i skorczow życzę ;-)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie ciezarne mamusie :) Ja juz mam na swiecie swojego przecudownego synusia :-) Ojej szaleje za nim. Poród odbył sie 24 lutego o godz 11.41, 3510g ,cesarskie ciecie. Aj szew boli jak cholera w koncu trzecie ciecie. Ale uwierzcie ze warto i zebym miala robic to i sto jeszcze razy . Jaki on ma cudny zapaszek jaki jest uroczy ,KOCHAM nad zycie !!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam gorąco :)
 
Do góry