reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No zazdroszcze jej wręcz :-)
Mini wiesz teoretycznie jest czas- a praktycznie jestesmy na bombie zegarowej :confused2: Pomysl sobie co bys miala za stres jakby Ci na dniach (tfutfu a moze nie :rolleyes:) wody odeszly :sorry: Chociaz mowisz, ze to itak sie tydzien czeka..eh lipa troche! to co w 39 tygodniu sie dopiero dowiesz? :szok:
 
reklama
mini no u mnie sie czeka 4 dni beda wyniki w srode albo w czwartek mi tez dopiero pobral na tej wizycie w piatek, wiec rob rob....

Ja jestem ciekawa czy u mnie paciorek wykwitnie..
 
Dzięki dziewczyny ... nie chcę panikować , ale chyba lepiej zrobić - zawsze będę mieć ten tydzień wcześniej wyniki :tak:
 
jestem udalo mi sie wrocic,widze ze kilka godzin mnie nie bylo a tu sie dziewczyny sypia jak cieple buleczki:)zaraz opisze co i jak w odpowiednim watku, a moja znajoma dalej lezy i w sumie nic nie wie -taki to przeplyw informacji maja-nie zostala wpuszczona bo godziny odwiedzin sie skonczyly-nawet sciemnilam ze siastra jestem ale tylko partner moze wejsc kiedy chce, wiec pewnie po obiedzie podjedziemy do niej
ivi nic jak u ciebie?
miotlica data 20 jest jak najbardziej na miejscu
 
Czesc dziewczyny:) Ja juz nie wiem co mam robic mam takie bole miesiaczkowe ,nie sa mocne ale strasznie męcza , skurcze mam nieregularne, jak wstaje to mi tak napiera ze az nogi dretwieja, czy ktoras tak ma??? Wedlug USG mam 40 juz tydzien, a według okresu 38 sie zaczal. Nie wiem co robic ,bo nie moze u mnie zaczac sie porod ,bo mialam juz dwie cesarki i tzrecia musi byc koniecznie. Termin na cesarke mam umowiony na 8 marca,ale tak sie boje ,dzwonilismy do szpitala to kaza czekac i brac kapiel ,ale czasem przechodzi i znowu wraca. Prosze poradzcie co mam robic??????:confused2:
 
Czesc dziewczyny:) Ja juz nie wiem co mam robic mam takie bole miesiaczkowe ,nie sa mocne ale strasznie męcza , skurcze mam nieregularne, jak wstaje to mi tak napiera ze az nogi dretwieja, czy ktoras tak ma??? Wedlug USG mam 40 juz tydzien, a według okresu 38 sie zaczal. Nie wiem co robic ,bo nie moze u mnie zaczac sie porod ,bo mialam juz dwie cesarki i tzrecia musi byc koniecznie. Termin na cesarke mam umowiony na 8 marca,ale tak sie boje ,dzwonilismy do szpitala to kaza czekac i brac kapiel ,ale czasem przechodzi i znowu wraca. Prosze poradzcie co mam robic??????:confused2:


To Ci powiem, że w szoku jestem.. Jak widac nasze dziewczyny 37-38 tydzien mają cesarki MAX. Więc skoro masz 40 tc z usg a ew. z okresu 38 tc to jaka cesarka 8 marca?? Ktoś powiariował?! :szok:
Jak dla mnie to Ci się porządnie zaczyna i podjechałabym na IP jednak bo jak kazdej z nas porod sie zacznie samoistnie to takie zycie, ale u Ciebie to NIEBEZPIECZNE wiec powinnas reagowac na takie oznaki organizmu.
Jak tu czytam dziewczyny brzuch pobolewa, skurcze maja ale nic co by juz bylo tak reglarne, przeszkadajace, bolace..
Oj trzymaj sie kobito i lec na IP :no:
 
alicja no jak przechodzi i wraca to ja nie wiem czy to nie te wlasciwe skurcze jedz do szpitala lepiej sprawdzic jak sie zamartwiac.
 
reklama
hallo jest tam ktoś? :)) jakoś tu spokojniej z dnia na dzień mam takie wrażenie, wcześniej jak wchodziłam to ciężko było ogarnać co kto gdzie i kiedy pisał a teraz mało który wątek poruszony... coraz nas mniej...
 
Do góry