reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Villandra a co tym razem?? Jak cos pisz na grupie :crazy: Ten twój facet powinien być tak ostro przetrzepany, ja mysle że kilku panów naszych z forum by się znalazło chetnych :crazy:

Wróciłam z miasta. Znowu czuje sie za dobrze, zebyt pełna energii i sie boje, ze znowu cos sie stanie. Staram sie pozytywnie nastawiac, same pozytywy, same dobre mysli, ale niestety jakis cien sie ciagle za mna snuje..

No nic.. troche dokupilam do prezentow, itak zostalo jeszcze co nieco.. ehh niby "symbolicznie" , niby nas garstka w rodzinie do obdarowania a jednak zbiera sie tego na potęge, a kasy zupełnie na to nie mialo byc przeznaczone.. wrrrrrrrr a tak lubie robic prezenty...zupelnie mnie teraz to nie cieszy..

Ciesze sie , ze Wam sie podoba stoliczek :-)
 
reklama
Angel nie jestem w grupie :-(
Ja już nie mam do niego siły. Zznowu siedze i rycze - to nie ma sensu

Ewstra usiłuję rozmawiać, ale do rozmowy trzeba dwojga
 
Wylałam morze łez, posprzątaliśmy wspólnie bałagan, teraz się zapowiada rozmowa - no ciekawa, jestem.
Pewnie sie skończy jak zwykle - niby zrozumiałem, się postaram poprawić... i tak do następnego razu.

Dobra - dość, że ja mam zmartwienie, nie obarczam Was juz dziś więcej - znikam.
Spokojnego wieczoru i nocy.
 
dzień dobry.
Jestem jak pisałam.
Wizyta u diabetologa poszła raz, dwa... dostałam glukometr i recepte na paski ( dopiero w 5 aptece mieli:baffled: )
za tydzień kolejne spotkanie z Panią Diabetolog.
dasz radę!

Witam wszystkie marcówki! już niedługo Was nadrobie, jeszcze 2 dni i L4 :)))))))))
i zaczną sięprzygotowania do przeprowadzki, świąt i do porodu ;) od stycznia zaczynam szkołe rodzenia.

Komu jeszcze nóżki zaczynaja puchnać, pod koniec dnia są ciężkie jak z ołowiu???? od 3 dni mam takie uczucie, to chyba przez te 8 godzin siedzenia w biurze.... jeszcze 2 dni... Abi dasz radę!!!! ;)
miłego popołudnia!
kurcze ja narazie mam spokoj ale jestem ciekawa kiedy i mnie to dojdzie:-(
 
reklama
grupa zamknięta - taki wątek "udzielających się" mamuś - nie chodzi o jakiś klub elitarny, tylko wątek w którym możemy opisywać swoje problemy czy radości bez lęku że przeczytają to osoby niepożądane. Ten wątek, "pogaduchy", jest wątkiem otwartym - tzn mogą go czytać wszyscy którzy na niego trafią(nawet niezarejestrowani na forum). Wątki zamknięte tworzy się aby w nich pisać o tych rzeczach, o których nie chce się pisać "otwarcie".
O dostępie do grupy decydują te osoby, które już w nim są.
 
Ostatnia edycja:
Do góry