reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Marusia też myślę o małej poręcznej cyfróweczce :-) Jaką wybraliście ??

OLYMPUS VG-120
Po 1) BAAARDZO przystępna cena, bo zapłaciliśmy 319 zł, a razem z kartą pamięci i pokrowcem 260 zł :)
2) Ma dużo fajnych opcji. Łatwe menu i duży wyświetlacz.
3) Opcja nagrywania filmików w HD.
4) Aż 14 mega pikseli, więc jakościowo wychodzą zdjęcia super :)

Jednym słowem jestem zadowolona :)
 
reklama
My mamy je prawie po sąsiedzku :-( Do tego jeszcze smog dochodzi . Podobno dość duże zanieczyszczenie było ostatnio . Ludzie palą czym popadnie a wiatru ani deszczu nie było żeby to rozwiać ...
W Krakowie to nawet przedszkolanki miały zakaz wychodzenia z dziećmi na spacery .
Może stąd u nas te problemy z drogami oddechowymi

Musiałam sobie zrobić gorzką herbatę tak się zamuliłam tymi krówkami :eek:

Ostatnio coraz częściej mi się brzuszek stawia ... Jak to jest u Was ??
 
OLYMPUS VG-120
Po 1) BAAARDZO przystępna cena, bo zapłaciliśmy 319 zł, a razem z kartą pamięci i pokrowcem 260 zł :)
2) Ma dużo fajnych opcji. Łatwe menu i duży wyświetlacz.
3) Opcja nagrywania filmików w HD.
4) Aż 14 mega pikseli, więc jakościowo wychodzą zdjęcia super :)

Jednym słowem jestem zadowolona :)

My tez mamy lustrzankę i bardzo mi w niej brakuje możliwości nagrywania filmików . Więc może się skuszę na jakiś fajny aparacik ... Popatrzę na tego olimpusa :tak: dzięki
 
Amandla to dobra Żona z Ciebie - ja tam M bym samego na narty teraz nie puściła :-) czemu on ma szaleć ze znajomymi a ja z brzuchem w domu - nawet sądzę, że nie odważyłby się poprosić ;-) chyba, że to służbowy wyjazd - jakaś nagroda czy coś w tym stylu to inna sprawa ;-)

Mini
jak masz paczki to fakt grzech jeszcze słodyczy dorabiać :-) ja jakbym miała paczki bym w nich siedziała pewnie póki bym nie skończyła :-D:-D:-D:-D:-D a ja dziś mam dzień wędzonego ( na ciepło oczywiście) łososia i śledzi :-D:-D zjadłam już olbrzymie ilości i wcale nie mam zamiaru na tym zakończyć :-D:-D:-D
 
Lina, mój mąż to maniak nart, więc nie miałabym serca żeby nie jechał ze względu na mnie, zwłaszcza, że bookują wyjazdy już w sierpniu, dotychczas jeździliśmy razem, no ale w tym roku nie nadaję się za bardzo na szusowanie;D
jedzie z kumplami na kilka samochodów, najgorsza ta droga, bo jadą prawie 20 godzin:/ no ale czego nie robi się dla pasji:)
 
jak tak czytam o tych nartach to marzy mi sie jakis wypad z M. jeszcze we 2 :) nawet na weekend albo na jakies 3 dni w gory wlasnie gdzie snieg :)
u nas wlasnie byl ksiadz po koledzie, a M. powiedzial ze bedzie dzis wczesniej czyli moze przed 19 dojedzie na obiad bedzie mial ziemniaczki i udka pieczone z morelami i pieczarkami mam nadzieje ze mi sie uda, :)
odebralam dzis poduszke do karmienia :) przymierzaalam sie do niech hihi
 
Właśnie się zajadamy krówkami - mordoklejkami . Słodkie takie że aż gryzą gardło :-D chyba bardziej niż glukoza..

No i narobiłaś mi takiego smaka na krówki, że aż mi ślinka cieknie :rofl2:
A ja dzisiaj żadnych słodyczy, żeby na glukozie nic nie przekłamało. No ale jak mi po niej całkowicie chęć na słodkie nie przejdzie, to się zaopatrzę odpowiednio :tak::-D

Na razie mam zgagę - normalnie coś nowego :-D
A poza tym myślę świątecznie - o stroikach
 
k&m, ja tez mam nadzieje na wspólny wypad w góry, może w styczniu jak pogoda i samopoczucie dopisze, szkoda, że z mojej strony bez nart
 
reklama
Do góry