reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Tunia ulala ależ romantyk Ci się trafił. Mój to romantyzm zna tylko z opowiadań :-D

Co do chrzestnych u Nas chyba będzie problem
Tzn chrzestnym będzie chyba brat mojego Piotrka, choć ja nie jestem zadowolona i wcale mi to na rękę nie jest To jeszcze nieodpowiedzialny gówniarz, ma 19 lat a nic kompletnie nie robi, tylko śpi do 16
No ale z drugiej strony nie ma on kogo wziąć:-(
Ja za to wezmę albo jedną z przyjaciółek, a najpewniej to moją siostrzenicę

Co do Świąt przykro mi tak jakoś, bo to pierwsze takie moje Święta
Zero przygotowań, jak tak czytam,że gotujecie, smażycie, pierniki robicie to mnie zazdrość zżera bo ja nic nie robię, nie będę teściowej w paradę wchodziła
Choinki nie ma nawet ubranej, dziś jadę do rodziców to przywiozę swoją starą tutaj i jakieś ozdoby może się lepiej poczuję

Co do spania, ja już nie wierzę,że w czasie ciąży uda mi się normalnie wyspać
Kręcę się go 3-4 potem co godzinę, półtorej pobudka bo i sikać się chce a potem zasnąć znowu nie mogę bo boli wszystko
 
Chryste dziewczyny przeszłyście same siebie! Od 12 nadrabiam wątki :crazy::-D

Zebym pamietala co poodpisywać..
Najpierw od siebie.

Po raz pierwszy mam przykra sytuacje z allegro- w sensie taka ignorancja i olewactwo.
Kupiłam dwie ksiazki teściom, w piatek o 13 godzinie i kase mieli odrazu.
WCZEŚNIEJ przed zakupem pisze do typa czy nie ma opoznien i jak dopłace do kuriera to bedzie ok- opisuje mi, ze poleca kuriera bo nie doszly do nich informacje o opoznieniach.
Ok. Wczoraj pisze do nich co z przesylka- a dzis dostaje wiadomosc, że " w zwiaku z tym co jest napisane na stronie O MNIE to przesylka PRAWDOPODOBNIE dzis wyjdzie". A na stronie o mnie, ze moga byc problemy z dostepnoscia ksiazek na magazynie przez to opoznienia, o czym beda infromowac mailowo" :szok::crazy: Czy on se jaja zem nie robi? Ogolnie ton jego pisania bardzo szyderczy. To mu wysmarowalam maila, o tym, ze jak pisalam przed zakupem i pisal, ze problemow z kurierem nie ma to chyba nalezalo by wtedy napisac o tym, ze ksiazki nie ma na magazynie? Pozatym dopiero po moim zapytaniu dostalam wiadomosc o tym, ze przesylka nie nadana. No i wogole, ze mam konto od poczatkow allegro i sie nie spotkalam z czyms takim jeszcze, a skoro nie wyrabia sie firma z tym wszytskim to po co tyle aukcji nawalonych?! ( w komentarzach co rusz, ze po paru dniach ludzie dostali wiadomosc, ze sorry ksiazki na magazynie nie ma i nie bedzie :/ )
Po dwoch godzinach automatyczny mail, ze paczke nadano pff
Ciekawe czy dojdzie, jak nie to super mam po dwoch prezentach :no:

Pozatym noc mialam TAK DO DU** ze szkoda gadac.
Wieczorem zmeczona bylam jak renifer po swietach, a zasnelam z trudem o 1. Obudzilam sie o 4 i nie moglam spac 1,5 godziny myslalam, ze kogos rozszarpie!! Nie wygodnie, plecy zaczly lupac w krzyzu no kongo. Potem jak zasnelam wkoncu budzilam sie srednio co godzine :crazy: Ajak juz wstalam to z bólem głowy i wogole masakra.


Mam oczywiscie kolejnego nerwa - lot w srode bedzie w 27 t i 2 dniu. Od 28 tygodnia trzeba zaswiadczenia lekarskiego, a okazuje sie, ze obecnie nie jest tak lekko takowe wystawic lekarzowi :wściekła/y: Nie wiem. Moze sie schowa brzuch pod plaszczem jeszcze nie beda podejrzewac mnie o tak zaawansowana ciaze ( bo tego sie obawiam, ze mnie posadza, ze grubo po 28 jestem z takim bebzonem).

Czemu ja musze miec wciaz nerwy o takie rzeczy :angry::-:)-(


Zaraz ruszam na poczte wyslac leki i odebrac tlumaczenie wypisu- 120 zl kolejne przed swietami, fajnie.

Teraz dziewczyny na wasze tematy..

Śnieg- my tu na polnocy mamy zapomniec o nim na swieta :/
Chrzestni- siostra i brat męża ;-) W rodzinie tradycja bardziej, ze wlasnie z rodziny ktos.
Kasiurek sie usmialam z tego ujezdzania M zeby go na dziecko zlapac hehehe :rofl2:
Inamorate- zdecydowanie walcz o kase dla malej. Jak dojdzie do konfrontacji ja bym zdecydowanie powiedziala, ze "pieniadze to ja mam i wolałabym zamiast nich PRAWDZIWEGO faceta u boku i PRAWDZIWEGO ojca dla dziecka" . Nie rozumiem totalnie takich mamusiek synusiow :no: Moja tesciowa by za uszy jednego i drugiego do odpowiedzialnosci pociagnela. Matko, za nastolatka ona mojemu M dorzucala sie do tabletek anty dla mnie!! ( mialam wtedy te cholery drogie 40 zeta a w liceum to wiadomo jak z kasa).
Uwazam zdecydowanie, ze nie mozna popuszczac takim typom. Jak umoczyl i nie ma ochoty zaopiekowac sie dzieckiem a milosc mu nagle przechodzi, to skurczybyk bedzie bulił. Nie ma, to mądra mamusia bedzie za rownie madrego i odpowiedzialnego synka łozyc na alimenty. Moze to ich nauczy, ze to, ze facet nie znaczy, ze przy wpadce uniknie odpowiedzialnosci. O nie!!!!

Villandra piekna fryzurka i superancka chonika nic tylko ubrac i podziwiac :tak:

ajako trzymaj sie kochana!
Doris Ty też obys wyszla na prosta ze swoimi zmartwieniami.

A wiecie, ze mi jeszcze 3 dni tylko zostały.. Obym znowu sie zbytnio nie zdenerwowala tym wszystkim.. Boje sie tego strasznie :-(

Ok uciekam , trzymajcie sie!
 
Angel. to się rozpisałaś :tak: Nic tylko pogratulować teściowej:) Moja mama przecież prócz mnie ma też dwóch synów i nie może pojąć jak można pozwolić a nawet buntować żeby się wylał na swoje dziecko :wściekła/y: Oj tam kij im wszystkim w oko, ja sobie rade dam. A alimenty faktycznie macie rację złożę wniosek i założę małej lokatę będzie miała niespodziankę za kilka lat :):tak: i kupi sobie ładny prezent za kase "tatusia" hehe

No nic ja placki ziemniaczane montuję bo tak mi się chcę, że nie wyrabia, . Oj dziewczyny śliczne macie choinki, u mnie dopiero jutro ubierzemy to też się pochwalę :-)
 
Hej kochane!
Kasiu, Tunia - śliczności Wasze choinki! jak się na nie patrzy to od razu chce się wilgilii :-)
Tunia- jaki romantyk Twój mężulek- zazdrościmy ;-)

Miłego popołudnia Wam i brzuszkom ;)

ja już po wizycie w pracy :p ide odreagować na basen, a potem dalsza czesć swiatecznych przygotowan:-)
 
Manta mi z glukozą kazali właśnie dokładanie odczekać (lab do 10:00, a mi wypadało pobranie na 10:05 i czekali dokładnie), więc kto wie? Współczuję pani diabetolog - ja bym ją pewnie rozszarpała.

tunia gdzie Ty tego swojego męża znalazłaś? (na wypadek gdybym się jednak zdecydowała nowego M poszukać, to warto wiedzieć, gdzie takich złotych facetów szukać) ;-):-D

Angel nie zazdroszczę Ci nerwów :no: Pamiętaj jednak o tym, że spokój jest dal Was teraz bardzo ważny. No i za chwilę będziesz miała u boku swoją drugą połówkę - wszystko na pewno się uda tak jak powinno :tak:


A ja chciałam podłogi myć, ale brzuch mnie troszkę bolał (teraz już przeszło - w końcu udało się załatwić odpowiednie sprawy w odpowiednim pomieszczeniu), no to się biorę teraz, bo jeszcze prezenty trzeba zapakować i lampki przynajmniej na choince zawiesić, jeśli ta ma nie tylko ładnie pachnieć, ale jeszcze jakoś ładnie wyglądać....
 
kurde zas cytowalam i sie nie zapisalo szlag !!!!!!



Aadka- wiesz i tak bym poszla to sprawdzic dla spokoju swojego przede wszystkim - daj znac jaka decyzje podjelas ;]



Angel - powiedz ginowi zeby ci wystawil takie zaswiadczenie i tyle
 
reklama
Angel toć masz Ciocię ginekologa niech Ci wystawi takie zaświadczenie... o ile się czujesz na siłach aby odbyć tą podróż??? a może lepiej zostać w Polsce z rodziną??? nie brałaś tego pod uwagę? rozstanie z Mężem napewno jest ciężkie i fajnie go mieć przy sobie w takich chwilach ale tam będziesz sama z nim a tutaj jest mnóstwo osób, które Ci pomogą w razie gdyby...

Vill
my dziś z tym samym problemem chyba :-D:-D:-D:-D ja musiałam sobie kawke zaaplikować :-D:-D

Tunia Mężulek no no się postarał :-):-) mój wczoraj romantycznie mi oznajmił, że już całkiem jak kulka wyglądam i jak zacznie śnieg padać a ja ustanę z marchewką mogę wyglądać mega autentycznie - się obraziłam - a po 10 minutach już chrapanie słyszałam bidulek zmęczony 15 h w pracy był :sorry::sorry:

Ależ mnie mama drażni tymi pierogami - robi ich ponad 200 - na raty- a zapach idzie po domu :confused2: a ja już 12 wrąbalam od 13:00 :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry