reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Renia zdrówka dla synka! Kawał chłopiska z niego jak na wiek ciąży :tak:

Bozienka wiedziałam, że wszystko dobrze z Kornelką - ale zawsze lepiej chuchać na zimne :tak:

Pinula nareszcie w domku no i super wieści - duży ten aniołek będzie ;-):-D

Amandla pieknie malutka je! Nic tylko się cieszyć :tak:

mnie nadal brzucho coś boli... chusta przyszła - pierwsze wrażenie - o matko ile tej szmaty :rofl2: M przyjechał, pomacał chustę i do mnie czy może Dobrusię zamotać :szok::tak: mała co prawda się nie dała zawiązac, ale widze, że M będzie chciał nosic w chuście, tylko musi filmików instruktażowych pooglądać - a taki nieprzekonany był

zmykam chyba lezakowac, bo to mnie jeszcze tak nie męczy :sorry:
 
Renia gratulacje i duzo duzo zdrowka dla malutkiego napewno szybko wyjdzie :)

Dziewczyny skacze skacze tylko sie zastanawiam czemu on mnie tak nastraszyl buczalam jak idiotka doslownie a jak uslyszalam ze niepotrzeba hospitalizowac doslownie banan na twarzy taka jestem szczesliwa :)
 
Ostatnia edycja:
poukladnane w szufladzie w sumie powiazalam skarpetki wstepnie by sie nie wywracaly i poukladalam czapeczki i rajstopki ;-)
a do tego wszystkiego dostałam znowu skurcze dzisiaj kilka ich bylo...

bozenka super wiesci ;-)
renia no zdrowka dla synka :*&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Pinula fajnie że jesteś :tak:

Bozienka super , super , super bliss.gif

Amandla czytając Ciebie przypomina mi się początek życia z Boryskiem :-)
 
Bozienka to ja skaczę razem z Tobą z radości - mówiłam, że Kornelka tak łatwo się nie da; nim się obejrzysz wyrośnie na przepiękną i zdrową pannicę. No może najpierw jeszcze na prześliczną małą dziewuszkę ;-)

Amandla Życie nie jest idealne, ale najważniejsze to iść naprzód (zaraz doczytam co tam z tym karmieniem się działo) - super, że tatuś zakochany w małej


A mnie się mordka drze - krótka nocka dopomina się o swoje, więc pewnie jeszcze chwilkę pozamulam i frrrruuu do łózia. Pewnie padnę jak zabita.

Więc i Wam już życzę spokojnej i odprężającej na przekór wszystkim dolegliwościom nocy oraz pogodnego (zwłaszcza w duchu) poranka ;-):-)
 
reklama
Bozienka dopiero doczytalam.. oj sie nadenerwowalas bez sensu :no: Jednak najwazniejsze, ze jest dobrze- a inaczej byc nie moglo, nasza Kornelka to jest tak dzielna dziewczynka jakich mało!!

A ja Wam zapomnialam napisac, ze dopadaja mnie przepowiadajace.. lekkie bo lekkie ale sa odwoch dni..
 
Do góry