reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

koronka ja mam nisko łożysko tzn na ujściu szyjki i mi lekarz nic nie kazał.. póki nie ma rozwarcia ani skróconej szyjki nic się nie może stać.. tak mi powiedział.. a unieść może się nawet w 30 tygodniu.. więc nie ma co panikować..ja robię wszystko normalnie.. no ale zdania są podzielone jak we wszystkim... GRATULUJE dziewczynki !!!!!!!!!!!!!

masakra taka tu cisza.. nie wiem dlaczego stworzyłyście 2 wątek.. w pierwszej ciąży pisałyśmy całą ciążę na jednymi było ok.. nikomu to nie przeszkadzało że jest ogólnie dostępny. po to jest chyba forum..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez zauważyłam ze nikogo nie ma. Nie jestem na zamkniętym wątku i to forum jest moim jedynym miejscem . Szkoda ze tak wyszło :( zawsze sporo sie tu działo :)
 
Hej dziewczyny możemy pisać tutaj :) same sobie stworzymy miejsce do pisania. Ja dziś miałam ciężką noc, brzuch mnie bolał i kręciłam się z boku na bok. Dodatkowo co noc mam ciekawą atrakcję w postaci krwi z nosa :( Czytałam, że to coś normalnego w tym okresie,
Koronka gratuluję dziewczynki.
Wiecie, ze wśród moich koleżanek i znajomych w ciązy nie ma ani jednej dziewczynki w brzuszku, same chłopy.
Lecę na śniadanko, udanej soboty babeczki.
 
Koronka gratuluje corci;)
U mnie tez ciężko mały jest chyba tak nisko i dziwnie ułożony ze uciska jak się schylam i takie parcie na odbytych czuje masakra bo to boli :(
Idę kawke robic:)
 
A ja dzis spałam jak zabita! Nie slyszam nawet nam M szedł do pracy.

Sempre wsród moich znajomych tez sami się chłopcy rodzą:)

Rany ale sniegu u nas napadało. Niebawem ubieram sie i do pracy, miłego dnia!
 
Dzien dobry :)
Koronka ja w pierwszej ciazy tez wrocilam do pl tyle, ze w polowie. Nie wiem jak wasze rejony z robota ale moje kiepskie wiec wrocilismy na troche a zostajemy na dlugo :)
Zycze jednak powodzenia i zeby wam sie w pl udalo :) gratuluje coreczki :)
Sampre w takim razie dziewczynki beda kiedys mialy wziecie :D tyle slicznych chlopcow wkolo :)
U nas na szczescie troche stopnialo i resztki tylko leza :)
 
hejka.. no moj mlody pobil rekord spania a mamusia razem z nim..... :) tatus na zakupy tez pojdchal dopiero co... nie pamietam kiedy tak spalam oststnim razem chyba ze 2 lata temu:D
kasia znam ten bol.. moj tez kopie mnie tak gdzie nie powinien.. taki mlody a juz mamie w tylek kopie...
sempre no z ta krwia tez czytalam ze to mozliwe mnie za to nachodzi katar ciazowy o ktorym nie wiedzialam ze moze wogole taki byc... katar potworny tylko po18 ze oddychac nie idzie i cala noc z otwarta buzia..
co do chlopcow to tylko moja siostra ma 2 dziewczynki a tak to rowniez sami chlopcy . a gdzies byl artykul ze rodzi sie wiecej dziewczynek... hmmmm....
sniegu wczoraj troche dosypalo ale nie za duzo.. dzis mam wietrzenie sypialni bo tak sloneczko swieci fajnie i lekki mrozik..
masakra jak ja teraz przybieram na wadze . w tydzien prawie kg.... tylko ze caly czas mi burczy w brzuchu i az sie trzese na jedzenie....
milego dnia dziewczyny... :D
 
Sosnowiczanka ja też spalania ze nie wiem kiedy Rafalisko do pracy poszło:D

Asiorek no to nic tylko się cieszyć dluuugim spankiem.
Daj trochę slonka:D

U nas śniegu mnóstwo, zapraszam na sanki:D
 
Hej laski :-) Melduję,że po wczorajszym usg wszystko ok i będzie chłopak :-) P.skacze z radości, a ja się przyzwyczajam do tej myśli..bo wolałam druga córkę,ale najważniejsze,że dziecko zdrowe..
Idę coś zjeść haha :-)
 
reklama
Witam w sniezną sobote. Ja dzisiaj w szkole, robie kurs na księgowego. Nie miałam jak pospac, wiec zazdroszcze tym co poleniuchowaly.
Koronka - ja w poprzedniej ciąży mialam problem z nisko ułożonym łożyskiem. Moje zakrywalo ujście szyjki. Wraz z rosnącym brzuchem poszlo do góry. Mialam nie dźwigac, co i tak w ciąży niewskazane :-) trzeba tez uwazac podczas seksu, raczej delikatnie. Przy plamieniach jechac od razu na ip. Juz sie strasze, ale gin mnie uspokajal, ze o nisko ulozonym to mozemy mowic dopiero po tym 3 usg, ze teraz jest tam malo miejsca i dlatego lozysko wykorzystuje kazda przestrzen.
Pisze z tela, sory za pisownie :-)
 
Do góry