reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Dziękuję dziewczyny, prawie się tam poplakalam z wrażenia. Jedyne co nie fajne to ze nie widziałam twarzy bo cały czas była odwrócona właśnie twarzą do środka. Ale ogólnie wszystko jest dobrze.
 
Smile moje przeczucia są niezawodne:D
Ja właśnie też wracam od gina co do wyników to mam powtórzyć badanie, bo nie chce mnie faszerowac lekami i myśli że będą inne jak powtórzę:) a jak znów coś wyjdzie to mam zadzwonić do niego i wziąć furagine. Dowcipnie mnie zbadal, szyjka ok.
 
Smile gratuluje dziewczynki!! Super :)
Ja wyczułam dziewczynkę,juz dawno temu któregoś razu sie obudzialam i poczułam ze będzie dziewczynka i intuicja mnie nie zawiodła :)
No i gratuluje pierwszych zakupów :)
 
Ciasteczko - ja pochodzę z Zielonej Góry i zawsze jeździłam z rodzicami w Tatry na wakacje, ferie.. pokochałam te miejsca i zawsze chciałam mieć charakternego męża górala :D i co? Poznałam faceta z nad morza haha, ALE! Chłopak który nas ze sobą poznał ma na nazwisko góral! Coś w tym jest ;)
A to zwykle tak bywa, że mieszkamy na północy, to chciałybyśmy na południu, włosy mamy kręcone to chciałoby się mieć proste, itd. Nigdy nie mów nigdy i może jeszcze kiedyś się przeprowadzicie nad Bałtyk ;)
A co do sesji to taaaak, będzie na 100%. Zawsze to piękna pamiątka! ja teraz też myślę nad kolejną ciążową, bo już coraz lepiej brzuszek widać, to można szaleć - trzeba zaczerpnąć pomysły od mądrych ludzi z google :D
Inzagata - kochany jest Wasz synuś, będzie super braciszkiem!
Lolcia - dawaj całą gromadą, będzie wesoło :D zaśniemy na kanapkę haha :)) Mój psiaku dostaje tylko pieskie szamanie, bo kiedyś nas weterynarz nastraszył, że ta rasa ma częste alergie pokarmowe i nie wolno dawać im "ludzkiego", ale kiedyś mu rzuciłam marchewkę i wcinał jak szalony, teraz to już tak się wyszkolił, że skubany słyszy kiedy obieram właśnie marchew i przychodzi sępić :p
Archea - dobrze, że mała teraz przechoruje, bo jakby to się zbiegło z porodem..uhuhu
Malgos - ja też jak brałam rutinoscorbin to miałam takie problemy i faktycznie po odstawieniu przeszło. Zaczęłam też pić na czczo po wstaniu ciepłą wodę z cytryną i jest elegancko - także gdyby pojawiły się zaparcia - czego oczywiście nie życzę, to polecam ten domowy sposób ;) Trzymam kciuki, żeby na kolejnej wizycie lekarz Ci trochę pofolgował z odpoczynkiem ;*
Martyna - dużo siły Ci życzę, tyle na Ciebie spadło w ostatnim czasie.. ;* Dasz radę, siła jest kobietą!
Mississ - witamy w domku, już się z niego nie ruszaj! ;*
Smile - dziewczyny miały przeczucie! Gratulacje cipuszki, fajnie że będziesz miała parkę! :D zakupy pójdą pełną parą teraz haha ;)


Ja jeszcze nie myślę o pakowaniu do szpitala, narazie skupiam się na ogarnięciu pokoiku i w ogóle całego wyposażenia powiedzmy :) Zaraz Sebek wróci z pracy i jedziemy z kwiatkami do jego dziadków no i moich rodziców, niech mają bukiecik od Edka, bo pierwszy wnuk, to świętują dzisiaj i jutro :p szaleńce hihi
 
GingerBaby - dzięki za info o porodach na ipla :)

Dziewczyny!!! Jeśli któraś będzie wiedziała, że na jakimś kanale jest jakiś program o porodach, położych itp. to dajcie znać :)

mamamm - ja miałam za pierwszym razem 2 torby, jedna dla mnie, druga dla Michała, teraz zastanawiałam się nad walizką ale do takiej małej z kółkami to chyba się nie zmieszczę

Archea - współczuję ospy, my szczepiliśmy Michała przeciwko ospie i nie zachorował choć w przedszkolu co roku były epidemie a jak przechodził bostońską to miał dosłownie kilka krostek na kolanach i łokciach

inzagata - masz bliźniaka :) woow :)

missiiss - spanie na brzuchu to tez moja ulubiona pozycja, pamiętam jak przy pierwszej ciąży pocieszałam się tym, że po porodzie już będę mogła spać na brzuchu a potem okazało się, że nie można bo... mleko:cool2:

MałaZosia - też nie oglądam programów o biednych dzieciach ale o porodach to co innego :) Pamiętam taki serial "Pierwszy krzyk" z 1999 - hehe :) już wtedy mi się podobał jak leciał na TVP :)
Nie jesteś wredna tylko normalna:) też staram się ograniczać do minimum te przyjemności - Michał dziś miał wybór - albo tablet albo konsola - wybrał tablet a potem od 12 bawi się non stop lego Hero Factory... z przerwami na posiłki... :cool2: i jeszcze się bawi :)

Smile - gratulacje :)

mamma-mila - ja miałam podobnie - od dzieciństwa Tatry i coroczne wyjazdy w góry :) w planach mąż góral... a jest mąż Warszawiak :)
 
mamamm czyli przeczuwałaś u siebie córę? no cóż kochana;d jak to mój mąż mówi do 3 razy sztuka;ddd W pierwszej ciąży od razu wiedziałam, że będzie chłopak i nawet ginekologowi powiedziałam zanim sam sprawdził na usg..tym razem zero przeczucia..na początku było mi żal, że nie córka ale teraz już nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej;d

mamma-mila dzięki za info o wodzie i cytrynie. Niby zaparć nie mam ale jednak ten ból kiedy jelita się skręcają jest okropny;/ i coś nadal mnie to trzyma. Fajnie masz z tym morzem;d ja nie uważam lata bez wypadu nad morze mimo, że pod nosem mam jezioro i każdy mi się dziwi;d Kocham ten klimat. każdy wolny weekend jesteśmy nad morzem;d w tym jedynie nie pojedziemy bo nie będę ciągnąć maluszka 170km.

Ginger ja też oglądam porody;d lubię ten moment kiedy pokazują maluszki:))

inzagata jak to jest mieć brata bliźniaka?? :)

miss fajnie, że jesteś już w domu:))

dziewczyny czy wiecie coś na temat kropli żołądkowych w ciąży? w sensie czy można wziąć. Czytałam na necie i nic się nie dowiedziałam.
 
reklama
Malgos83 ja w pierwszej ciąży też czułam, że będzie chłopak i usg było zbedne, tzn tylko potwierdzenie.:) ginekolog też mi powiedziała, że jak są warunki to do trzech razy sztuka:)

MamaMila mi również pomaga woda z cytryna i również polecam.

Ginger oglądałam raz położne i całe przeplakalam:) :D mąż zabrał pilot i wyłączył:)

Miss i już zostań w tym domku przynajmniej do maja:)

Malgos nie wiem jak te krople. One są na alkoholu... a może spróbuj rumianku wypić, ponoć pomaga..

Kasia super, że na wizycie dobre info.

Wyskoczyłam tak z ta torbą, bo mi było za ciasno. Do szpitala muszę mieć wszystko swoje, papier toaletowy też...
 
Do góry