reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Myslalyscie nad torbą w jaką się spakuejcie? Może wcześnie pytam, ale ja miałam za mała i głowie się nad tym, żeby znowu takiego błędu nie popełnić
 
Smile dziewuszka :) no ile to mozna chlopcow w czerwcu urodzic :)
Archea a sie wam porobilo z ospa. Ale moze lepiej, ze teraz niz jakby sie malutkie juz urodzilo
Martyna zdrowka dla malej. Wiesz ja jestem zdania, ze zastrzyki sa lepsze niz tabsy. Powinno jej szybciej przejsc i nie zawalisz jej zoladka tabletkami.
A ja jestem zla. Odebralam dzieci a pani z grupy mlodszego pyta czy mamy jakie zwierzeta bo na mlodym zauwazyly wesz! Nosz kurde nie mamy zadnych zwierzat ba nikt ze znajomych nie ma, nawet sasiedzi nie maja czyli jakies dziecko przytargalo. Powiedzialy, zebym sprawdzila mlodego w domu bo im sie nie dal. Obejrzalam dokladnie i na szczescie czysto. W dodatku snieg od rana sypie, wszedzie breja i buty mi przemokly. Nie lubie zimy! Powinnam sie byla chyba na jakich majorkach urodzic :D
 
Smile będzie dziewczynka i u mnie też potwierdzi dziewczynkę. Takie mam przeczucia. A czy wśród nas są jakieś pary że brat będzie starszy a dziewczynka młodsza? Bo mi umknelo oprocz lolci oczywiście.
A ja pozdrawiam z poczekalni u dentysty, ide na przeglad i sciagnac kamien bo nie wiem czy wiecie ale ciężarnej należy się z nfz co 3 miesiące
 
Ciasteczko jeśli u nas będzie ta dziewczynka to właśnie tak bedzie ze brat starszy...

Lolcia o kurczę to faktycznie jakieś dziecko musiało przynieść do przedszkola wszy

Archea współczuję ospy w domku
 
Mój synek zostanie starszym bratem i mam nadzieję że będzie bronił siostrzyczki, ja zawsze chciałam mieć starszego brata tzn. mam starszego ale tylko o 45 min. :-D
 
Mamma
Ja chyba kupie se taka na kolkach. Bo jak teraz sie sszwendalam po szpitalach to plakalam za kolkami;-)

Ciasteczko
U mnie bedzie 4'5 r roznicy. Syn starszy corcia bedzie miala do obrony starszego brata :-) bardzo mi sie to podoba :-) powodzenia u dentysty ja mam uczulenie na nich ;-)

Sie nie przywitalam .... hej :-) ja juz w domciu od pn wieczora. Staram sie zostac tu jak najdluzej :-) zwinelam sie aktualnie w klebek co by malej uniemozliwic ladowanie nozkami po pecherzu. Maz dzis mocno poczul dwa kopniaki az w szoku byl :-) po cappucino mloda znow szaleje bbbrrr

Mamuska
Ja staram sie spac na bokach ale w nocy sie budze na plecach i rano ;-) i zazdroszcze spania na brzuchu tak mi tego brakuje... niestety moj brzuch jest za duzy zeby mi to umozliwic. :-)
 
ciasteczko no jeżeli mi się trafi dziewczynka to u nas tak będzie :)
mamamm jej, ja jeszcze nic nie myślałam o pakowaniu...
Ginger a no to pewnie, że tak! Ja nie znam wcale Piaseczna i nawet nie wiedziałam, czy tam można rodzić;-)

mississ no brzuch to też moja ulubiona pozycja, ale też staram sie spać na bokach, zeby go nie gnieść, no ale czasem samo wychodzi :):):)
a na plecach nienawidzę spać, w ogóle nie wiem jak tak można? :-D

w ogóle jak na Was patrzę to czuję się taka nieprzygotowana :-)
 
Ooo Ginger też sobie poogladam:):)

Mammam ja miałam taką sportową nie wiem ile l ale starczyla:):)

Martyna zdrowka dla Nelki dużo.

Lolcia może to pchla nie wsza była i właśnie przytargalo jakieś dziecko co ma zwierza:confused:
 
reklama
Smile - stawiam na dziewczynke :-)

Kurcze, nie pamietam co mialam komu odpisac. Pisze z tela i nie mam jak uzyc notatnika.

Mamuska - zapamietam, ze twoj mąż robi zdjecia. Na pewno chcialabym takie rodzinne, ale to jak juz wroce do figury po porodzie :-)
Nie pamietac kto mial ostatnio problemy z zebami mądrości. Mi też się zaczely pchac. Poszlo mi po uszach i wystraszylam sie ze zapalenie ucha. Ale dzisiaj zaczelo mi rozrywac szczęke :-(

Co do plci to ja jeszcze tez nie wiem. Lekarz mowil bez przekonania, ze niby cos tam wystaje. Zobaczymy na poczatku lutego :-)

A co do pozycji spania to moj lekarz mowil mi, ze organizm sam da znac np bolem brzucha ze pozycja jest szkodliwa. Teraz mi jeszcze brzuch nie ciąży to spie w kazdej pozycji oprocz na brzuchu. Korzystam ile wlezie, bo potem brzuch wielki to sie nie da. A jeszcze oby nie bylo upalow!
 
Do góry