reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Hej babeczki :)

Dobrze czytać ze u was dobrze. Nie było mnie tutaj kilka dni ale podczytywalam Was tutaj czasami.
Niestety u mnie objawy sie nasiliły i codziennie po powrocie z pracy idę spać. Mam całe dnie mdłości a wieczorem dochodzi do tego zgaga.
Żyje nadzieja ze w drugim symestrze będę sie dobrze czuła :)
Moj T mówił ze bedzie chłopak a ja mm.. Będę sie cieszyć z dziewczynki bo będę miała juz duzo ciuszków po siostrzenicy, no ale tez czuje cos ze bedzie chłopak i tak tez wychodzi z tego kalendarza :) no nic nie zostało
Wiele i na pewno za kilka tygodni sie wszystkie dowiemy :)

Buziaki dla was i duzo Zdrowka !
 
reklama
sosnowiczanka mi wychodzi dziewczynka a porzednio niby z tego wychodzi ze miał byc chołopak a jest dziewczynka :p
Ja tam uwieze jak na usg zobacze :) A fajnie jak by był chłopak bo parka , ale dziewczynki sa bystrzejsze wiec ja bym wolała dziewczynke a tak przed 30 to wtedy moze syna :D

A ja wstałam na 11 na szkolenie i robie mojem urodziny ale na 19 wiec ciata nie pieke tylko cos dobrego robie tzn kurczaka z estragonem w białym winie dwie sałatki i przekąski jakies i starczy :p i tak jak to robie to ledwo nad garami stoje
 
Cześć dziewczynki, piszę jeszcze z łożeczka a M śniadanko robi :); wczoraj mialam kryzys prosto z pracy do łóżka bo miałam mega mdłości i ból głowy. Cieszę się, że 4 dni wolnego przede mną:) Ja tam w kalendarz płci nie wierzę, czytałam gdzieś ze trzeba spełnić jakieś konkretne czynniki na daną płeć.Juz nie mogę się doczekać kiedy się dowiem kto tam u mnie mieszka, a mój M to już w ogóle.
Martyna suwaczki mamy takie same:) na kiedy masz termin? ja na 12.06
Pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu.
 
O płci nie myślę w ogóle, priorytet dla mnie, to zdrowe dziecko, za tydzień wszystko się okaże i stresa mam ogromnego. Mm 2 córki i mieć kolejną byłoby super, a mieć synka też fajnie, tak dla odmiany;-)

Dziś idę na badania typu morfo, toxo itp. dopiero od 11 przyjmują, bo dziś sobota, a ja już głodna jestem, nie wiem jak wytrzymam do 11:-D
 
Witam sie z rana :) nocka taka sobie. Wczoraj padlam przed 9 spiewajac kolysanki :D niech ten trymestr sie konczy to moze energia powroci :)
Tak szybko o zazdrosci. Chyba kazdy ja ma w mniejszym lub wiekszym stopniu. Ja chlopu ufam i szczerze to sobie nie wyobrazam innego ukladu. Jakby skoczyl w bok to koniec nie mam milosierdzia :D
Gingerbaby to spostrzegawcze masz koolezanki :)
Niobe super wiesci :)
Myszkajoasia to jako partnerka fotografa ja bym sie nie umiala odnalezc :D nie na moje nerwy :)
MalaZosia poszla baba po rozum do glowy :)
Smile nie znam :D ja piwa tylko smakowe pilam a wczoraj w morissonsie patrzylam na ta warke radler ale byla z alko wiec zrezygnowalam a z moimi robakami na spokojnie nie poszukasz :D to trzymam kciuki zeby ci sie udalo umowic na wizyte :)
Soanowiczka zaszyc ?? Dobry pomysl :D ja mowilam o spiralce a chlop mi na to, ze odpada bo nie bedzie mu tam nic dyndalo podczas zblizen :D mi w chinskim dwa razy wyszlo corka a mam chlopcow :D
Sprawdzilam ten twoj kalendarz to pierwszy, w ktorym mi sie obaj chlopcy pokryli z wynikiem :D teraz pokazalo dziewczynke ale ja czuje chlopca :D
MalaZosia motyw z chlopcem w owu a dziewczynka przed juz dawno obalony :) odstep od owu ma znikome znaczenie w zwiazku z plcia :)
Cos jeszcze chcialam i zapomnialam :D milego dzionka :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka :)

jak tak patrzę na niektóre suwaczku a tu już 3 miesiąc ciąży. Szok. Ja dopiero połowa siódmego tygodnia. Szybko minie :)

Mój P wczoraj mi oznajmił, że teraz będzie chłopaka a zaraz po nim dziewczynka. Hehe. Ja takie gały a on mi na to "przecież chciałaś mieć trójeczkę". No tak. Chciałabym ale czy bym nie zwariowała? :p

P w pracy. Ja idę coś zjeść i wykąpać się i jade do mamy. Pewnie wieczorkiem cosik skrobnę jeszcze.

Miłego dnia.
 
Cześć dziewczyny :p
Wczoraj zjedliśmy pizzę ok 22 wypiłam pół warki 0,00% :D pycha :D i padłam :D
J mnie przytula w łóżku a ja chraaaaap :D myślał że się posika jak mi rano mówił bo to było słodkie :D
dziś od rana sprząta samochód garaż a ja nic lenistwo :| ech ...
muszę odpoczywać bo w poniedziałek idziemy na oskary jazzowe i strasznie nie mogę się doczekać :-D:-D

a z kalkulatora wyszło mi że dziewczynka ale nie chce wiedzieć do 8 marca co to będzie :-D
 
Martyna nie sądzę żeby dziewczynki były bystrzejsze. Zależy wszystko od rodziców i ich wychowywania.
GingerBaby jakieś objawy masz czy wszystko odpuściło?? ;)
minka za tydzień się okaże?? to który tc u ciebie??
Mi w tym kalkulatorze wyszedł chłopiec ;)
 
Witam sie z "rana" :-)
Ojej co do płci to przyznam ze tez jestem bardzo ciekawa ale to wiadomo :)
Mając już dziewczynke to jak juz ktos wyzej wspomniał to chłopiec teraz bedzie miłą odmianą ale jesli dziewczynka to sie napewno równie bede bardzo cieszyła, jakoś w tej ciąży nie gra to dla mnie większej roli, byle małej/mu zdrówko dopisywało :)
Jeszcze sie zastanawiam czy pytać się na prenatalnym czy juz cos widac czy poczekac - bo nie chce za bardzo by potem sie coś zmieniło a wiadomo jak czlowiek sie przyzwyczaja do jednej mysli :)

Życze miłego południa :)) :tak:
 
reklama
Witam z rana
Piję kawkę, Mały sam się bawi. Miałam dziś iść na zajęcia do szkoły ale zrezygnowałam bo bym nie wysiedziała do 16. W dodatku od 3 do prawie 6 nie spałam :/ mniejsza z tym że w nocy często muszę latać siku co mi się nigdy nie zdarzało - taki urok ciąży. Problem ze spaniem wyniknął z tego że M mi się zgubił wrr wieczorem powiedział że jedzie do rodziców, wziął taxę bo był po piwku, po drodze napisał zmiana planów że jedzie jednak do domu naszych znajomych. Wychodząc mówił ze wróci ok 23-24. Budzę się o 3 a tego nie ma no to pisze do niego, dzwonię. A on mi odpowiada że jest w restauracji - jasne o 3 w nocy ? Kumpel zamiast odwieźć go do domu zabrał na dyskotekę. Taaa a ten co? Dziecko? Nie potrafił odmówić? Albo chociaż napisać? Tym bardziej że nie robimy sobie problemów przy wyjściach ze znajomymi. Zaufanie zawsze jest bo to podstawa związku. Oczywiście od czasu do czasu człowiek ma jakieś czarne myśli. Tym bardziej że M wygląda młodo, ma wysportowaną sylwetkę, łysy, ma fajne auta i nie jedna na to by mogła polecieć. Poza tym nawet nie jestem w stanie go skontrolować w czasie pracy, ma nienormowany czas pracy i w tym czasie może robić co tam chce :/
M po powrocie oczywiście zaraz przepraszał pytał czy napewno chcę by został w domu, czy może położyć ze mną ehh poryczalam sie oczywiście wrr nerwy były
 
Do góry