reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dzien dobry!
Wpadam sie przywitac zebyscie o mnie nie Zapomnialy:) my na feriach u rodzinki i strasznie mam slaby internet.. Ale od poniedzialku bede bardziej aktywna:)
Gratuluje dziewczynek!
Zdrowka dla wszystkich!
 
reklama
Czesc

Malgos - na pewno możesz pić herbatke mietowa:tak:

Sosnowiczanka - fajnie ze wychodzą, a siostra na pewno da rade

Lolcia niezle przeczucia ma twój m;-) zaufaj mu:tak:

IDE ogarniac i do pracy

A przyznam się wam zwazylam się - brutalna prawda to 64 kg:dry:
 
Mammamila ja też mam marchewkowcow a spaniel sam sobie na ogródku wykopuje :D w domu mam to samo jak obieram:)

Alkmena dziennie na cbs reality leci i tlc koło 10 rano ciążą z zaskoczenia:)

MalaZosia u mnie R sobie syna wymodlil bo od początku mówił że chłopak i koniec:) maja wolała siostrzyczke ale już się przyzwyczaiła że będzie brat.

Ciasteczko no to gratki :D

Sosnowiczanka super że z małymi już ok a siostra wszystko ogarnie:)

Malutkans o współczuję i dużo zdrowka życzę.

Ja już psy zaliczylam w ośrodku siuski oddalam a że babki mnie tam znają praktycznie od małego to pogadalysmy, same wcisly mi nr do poloznej, zanim zapytać zdążyłam:D
Teraz pije kawke aha i przechodzę na lekkie zarelko bo już mam 5,5kg na plusie a nie planuje przytyc więcej niż 10 ha ha :D także mam ambitny plan trzymania wagi :D
 
Dzień dobry:D

Ciasteczko gratuluję córeczki:)

Lolcia ja myślę ze ładnie się potwierdzi i u ciebie dziewczynka.

Sosnowiczanka o jak fajnie, siostra sobie poradzi jak każda mama w sumie

Malutka zdrówka:)

Ja dziś się w końcu wyspalam. Wstałam z rana i myślę sobie Jeju czy mi się to wczoraj wszystko śniło :))
 
Koga no prosze cie 64 to ja mialam przed pierwsza ciaza :D teraz dobilam do 76!
Kasia fajne kobitki sie trafily a jak ci jeszcze nr daly to napewno to sprawdzonej babeczki :) zdradz prosze jak chcesz na to lekkie przejsc bo tez bym chciala :D ja mam juz +4 ale chodzbym nie wiem jak sie zmuszala do zdrowego jedzonka to mi nke wxhodzi :D na szczescie m&msy sie mi skonczyly w zeszlym tyg :D
Smile aj gdzie tam snilo :) przeciez ty mialas ta dziewuszke od poczatku zaklepana :p
Musze sie dzis po jablka kopnac do sklepu to jutro a moze i dzis bedzie ryzyk zapiekany z jabluszkami :D nie pamietam ktora tk ostatnio mi smaka zrobila ale ochota nie odpuszcza :)
 
Małgos nie narzekałam do puki nie pojawiła się szwagierka bo brat już nie mam czasu na pielęgnowanie rodzinnych więzi, ale taka jest kolej rzeczy, szkoda tylko że między mną i jego żoną nie zaiskrzyło :-D. Dlatego fajnie mieć ale starszą siostrę.
Sosnowiczanka siostra na pewno sobie poradzi, moja mama że będzie miała bliźnięta dowiedziała się przy porodzie jak kazali jej rodzić następne, dodatkowo w domu czekała na nią moja siostra wówczas 3 latka, rodzinę miała daleko, mój tata pracował za granicą, i została sama z 3 małych dzieci, człowiek czasem nawet sobie nie wyobraża jaka siła w nim drzemie. Najważniejsze że dziewczynki będą już w domu a nie w szpitalu.
Smile ja to jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka to nie mogłam w to uwierzyć i jeszcze następnego dnia wzięłam wyniki badań a tam czarno na białym w miejscu pleć: prawidłowe żeńskie narządy płciowe. Gratuluję córci i jakby co to służę uszczypnięciem bo to nie był sen.
 
Ostatnia edycja:
Lolcia ja znam ta polozna tylko nie wiedziałam że tak się nazywa, zajebista babeczka :D

A co do zarelka wyjelam parowar, zero slodkiego :D dużo owoców i warzyw ha ha ciekawe co mi z tego wyjdzie...

Smile jaki sen to SAMO ZYCIE córeczka była Ci pisana:D
 
Wpadałam na chwilkę z rana.
Smile stres opadła i z zadowoleniem przespałaś noc. Oby więcej takich.
Malutkans współczuję nocki. Z moim Frankiem już lepiej, całą noc ładnie przesypai bez kaszlu i wymiotów to znowu ja dziś się kręciłam bo nie mogę sobie dogodnej pozycji znalżdz.
Inzagata tak zawsze jest ,że jak założy się swoją własną rodzinę to już trochę mniej ma się czasu dla braci i sióstr. Nas jest 5 i teraz już też nie mamy takiego kontaktu ze sobą jak przed założeniem rodzin. Choć i tak staramy się spotykać często.
Kasi bardzo rozsądny lekarz. Kurcze ja też już dobiłam do 63 i staram się zdrowo jeść ale co kilka dni mi się uda to potem znowu kilka dni słodycze i inne kaloryczne jedzenie i znowu kilo do przodu. Musimy chyba się mocno zmobilizowć.
Jadę na miasto po zakupy. Może skoczę do ciuszka bo tak coś mnie korci i obiecałam dziecku grę Angry Birds. Tylko muszę teraz taką znależdz. A chodzi podjarany już od wczoraj.
 
Koga 64 kg to ja przed ciążą nawet w marzeniach o odchudzaniu tyle nie myślałam ;))) :p

Lolcia to twój chłop dobrą intuicję ma. Ja w pierwszej ciąży czułam chłopaka, i sie sprawdziło. Teraz chciałam i to te chęci sugerowały mi dziewczynkę i sie nie sprawdziło.. Choc rozsądek gdzies tam w srodku mówił, "jaka dziewczynka- mój mąż ma samych kuzynów, brata, i w rodzinie na jakichś 20stu facetów jedną tylko kuzynkę.. Takie geny chyba:p"

Ja mam 4 kg na plusie.
Chciałabym tez kolo 10 przybrac, no ale jak bedzie to sie okaże. Ostatnio z kolezanką gadałam, jest w 18tc i ma +8 więc ze mną nie jest chyba tak zle :-)

Inzagatan chylę czoła twojej mamie... Jeszcze 3latek w domu... meksyk :) No faktycznie kiedys ludzie o blizniakach przy porodzie sie dowiadywali.. A siostrze jak lekarz powiedzial ze ciaza mnoga to mówiła ze zbladła, oblał ją zimny pot i wstac nie umiała:-D

Kasia plany ambitne ;P
 
reklama
hej hej.. dzięki za porady odnośnie kropli..w rezultacie nie wzięłam i wypiłam rumianek..niestety całą noc nadal bolał mnie żołądek, jelita i brzuch..sama już nie wiem co takiego zjadłam ale 3 dni to za długo na takie męczarnie;/ jak dziś nie przejdzie to jutro jadę do lekarza. W sobotę mam mieć to usg połówkowe i tak liczyłam że mój mąż zjedzie ale zadzwonił wczoraj, że wszystko tak sprawnie szło do momentu aż nie padł jemu rozrusznik w aucie i przez to stał cały dzień czekając na mechanika. Wygląda na to, że znów sama będę na usg chyba, że jakimś cudem zdąży wrócić.

Sosonowiczanka super, że siostra wychodzi do domku..zawsze to jakiś przełom w życiu i na pewno sobie poradzi;) z dwójką może lekko nie jest ale za to podwójne szczęście:) tak..jestem chuda ale to geny..nigdy się nie odchudzałam.
Ciasteczko fajnie, że córa potwierdzona;)
Inzagata potwierdzam, że siostra to coś innego;d ja mam starszą siostrę i brata i mimo, że siostra starsza o 10 lat to dogadujemy się świetnie i mamy super kontakt. Z bratem bywa różnie.
malutka zdrówka!
koga 64 to nie jest dużo;)
kasia trzymam kciuki żebyś nie poległa i jadła zdrowo;d heh;d u mnie wygląda na to,że będzie mniej niż z Dawidem bo przez problemy, które co jakiś czas mi się przytrafiają za dużo nie jadam. do 50 kg jeszcze trochę brakuje a już połowa ciąży za mną.

no nic..trzeba wstać bo zjadłam tylko śniadanie i zaległam w łóżku ale już mnie plecy bolą od leżenia.
 
Do góry