reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam weekendowo

u nas pobudka po 6... koszmar bo ciezkim tygodniu pracy... niebo bezchmurne zapowiada sie rzeczywiscie upalny dzien a ja tylko marze o tym zeby moje dziecko zasneło i zebym mogła troche podespac bo co mi z takiego dnia jak chodze jak zombie.....

Mamo ZiM nie miałam na mysli ze zwlekasz z umowieniem, ale bylam ciekawa na kiedy w koncu sie udało :) no ale teraz wiem....
 
reklama
Hej :)

Przezylam, i stwierdziłam ze za rok nic nie robie nie zapraszam nikogo tylo zabieram gdzies w fajne miejsce Alexa, będzie rozumniejszy i to co mam wydac na to żeby wszyscy się najedli + wielki tort to wole jakies wesole miasteczko :) 100_4067.jpg100_4080.jpg100_4088.jpg100_4139.jpg

Tu kilka zdjęć, nie było komu robic :D za dużo nie ma, zato dużo filmikow.
 

Załączniki

  • 100_4067.jpg
    100_4067.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 33
  • 100_4080.jpg
    100_4080.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 100_4088.jpg
    100_4088.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 31
  • 100_4139.jpg
    100_4139.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 31
berni super ze juz masz to z glowy. torcik super :) ;D

Aleee pogoda :):) Wczoraj bylismy nad morzem,tak sie spieklismy ze dzis nie wiem czy pojedziemy bo wszystko nas parzy :) ja oczywiscie z bladzizny burak sie zrobilam :)

Milego dzionka
 
dzień dobry

Berni masz całkowitą rację, skoro masz wydawać pieniadze a goście i tak maja w d.... to szkoda .... lepiej zainwestować w jakąs fajna wycieczke i miec wszystko w tyle a nie stac cały tydzien przy garach i szykować.... ja się ciesze ze na roczek bedziemy w pl, spędzimy fajnie ten dzień z dziadkami...

marzenka hehe czyli spiekłas się na raka, nie zazdroszcze brrr, nienawidze tego :)

Agss hehe moje dziecko tez krzyczy jak cos chce a nie moze... ryyykk....

ja dzisiaj posprzatałam, pomyłam podłogi.... i z głowy , teraz mała śpi ale jak wstanie to gdzieś sie wybierzemy, trzeba sie troche opalić hehehe szkoda ze tata w pracy no ale coz, trza sobie radzić :)

a tak w ogole, to jest fajny program w tv BABY TV, moja zaczeła to ogladać , wiec czasami sadzam ja w krzesełku i oglada sobie, klaska, buja sie jak spiewają... fajnie:)
 
Berni najlepszego dla Alusia,piekny torcik,my mielismy pszczolke Maje:-). A tych gosci wczorajszych to bym ubila normalnie bleee:wściekła/y:.

Madzia Nadia lubi z BaBY TV-"rolnik pole orze". Moja Nadunia wymuszac tez potrafi pieknie;-) a przewijanie to jakas masakra jest poprostu.

My wczoraj bylismy nad jeziorkiem,Nadii brodzila w wodzie nie chciala wyjsc,a dzisiaj jak wstanie ruszamy nad morze.
Milutkiej niedzielki Wszystkim:-)
 
Bernadetko wszystkiego naj naj najlepszego dla Alexa!!!
Duzy chlopak juz z niego!! Szkoda, ze impreza z goscmi nie wypalila, ale moze to i dobrze ;) nie trzeba syfu sprzatac :sorry2: mycie talerzy, talerzykow, szklanek, lyzeczek... o ile ma sie zmywarke, to nie jest to uciazliwe. U nas roczek bedzie w naszym gronie, wycieczka do Blijdorp:tak: i tyle. zreszta dziecko i tak nie rozumie, ze ma urodziny, nie wie co to tort, swieczka :D my urodziny zaczniemy robic od 3 -4 lat dopiero, zeby Naomi byla swiadoma co sie kolo niej dzieje :) :-)
Wiec nie martw sie Berniaku, najwazniejsze ze wy byliscie z Alexem w takim waznym dla niego dniu :happy2: kochajaca mama i tata to najlepsze co moze takiego malucha spotkac :-)


Oj pogoda nam sie super zrobila, na szczescie nie opalam sie na czerwono, wiec wspolczuje Marzenka ze tak Cie wzielo. Jak bedziesz jeszcze kiedys na Scheveningen to daj znac, ja mieszkam niedaleko plazy, wiec posiedzimy sobie a dzieciaki sie pobawia :) O ile Twoje starszaki lubia bawic sie z maluchami :-D:-)
 
reklama
Hej :)

Dziekuje Wam kochane za mile słowa :*

Dzisiaj na poprawe humoru znajoma zabrala nas do Niemic do Irelandi :) było fantastycznie, na pewno będziemy tam częściej bywac :)
Wszystko dla dzieci :D no pięknie tam :)

Teraz już w domku sami, czas odpocząć :)
 
Do góry