reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hej!!

A ja dzis z rana wybylam na bazarek wrocilam to juz prawie 14 byla wiec szybko za obiad....
Nie dawno wstalam bo poszlam na drzemke i dobrze ze sie obudzilam,myslalam ze wylaczylam rosol a nie wyl i pol sie wygotowalo jak wstalam...niezle by bylo gdyby sie caly wygotowal...co za glupek ze mnie ehhh...

Madin wszystkiego naj!! spoznione ale szczere...Ale Ci fajniusio minal ten urodzinkowy dzionek :) ja dopiero swoje swieto w listopadzie...
Ja za piwkiem nie bardzo ewentualnie z sokiem...a drinka wczoraj wypilam-przynajmniej sie milo spalo :)

Nic lece konczyc obiad bo K zaraz wroci hehe ....
 
reklama
Ayni spokojnie :*. To Twój wybór, rób jak uważasz. Moja Majka po ostatniej szczepionce 3 dni była niespokojna i miała temperturę. Potem, jak ręką odjął latała, jak zwykle. Każda mama ma swój rozum i wg niego postępuje. Ja nie popieram olewania szczepień, bo nie uśmiecha mi się powrót chorób, o których czytało się w powieściach z okresu Młodej Polski i tyle.


Jak nie byłyście w http://www.diergaardeblijdorp.nl/ , to polecam :). Cały dzień tam spędziliśmy, jest tam masa atrakcji dla dzieci. Prócz placów zabaw, są "tajemne" wejścia, tunele etc. :). No i na mnie największe wrażenie zrobiło oceanarium.
 
Ostatnia edycja:
brY


o gorąco na forum :)
własnie, a my za 2 tyg idziemy na szczepienie 11 miesiecy :) i bedzie ważenie i mierzenie ojej ale jestem ciekawa ile to moje baby waży :)

Mamo ZiM czy szczypionka w 14 miesiacu jest gorsza niz pobieranie krwi?? bo jak nie to płaczu nie bedzie....

padam dziś ... ale duchota, chociaż wczoraj było dużo gorzej :)
 
Ja szczepię L jednak z duzym opóznieniem i duzymi odstępami miedzy szczepionkami. Nie idziemy według kalendarza bo według mnie jest tam za duzo i za szybko.
Dziewczyny tylko proszę was nie dajcie zaszczepić dziecka bez osłuchania z katarkiem itp
 
ja raz poszłam na szczepienie, gdzie dziecko było 2 dni po antybiotykach na zapalenie płuc i ja to powiedziałam i zawołali pania doktor żeby osłuchała, a że wszystko było ok to zaszczepili:)
 
ja raz poszłam na szczepienie, gdzie dziecko było 2 dni po antybiotykach na zapalenie płuc i ja to powiedziałam i zawołali pania doktor żeby osłuchała, a że wszystko było ok to zaszczepili:)

no ja bym nie dała tak osłabionego organizmu choroba i antybiotykiem zaszczepić, ale to ja a ja wariatka na punkcie zdrowia własnego dziecka!
 
Dziewczynki niestety ten lek nic nie pomaga bo Adam przy kaszlu od razu zwraca zawartość żołądka. Dzwonilismy znów na dyżur nocny i kazali nam jechać do szpitala. Może w końcu dostanie jakiś antybiotyk w zastrzyku bo przez jame ustną to tak będziemy się bawić nie wiem ile a teraz jak dziecko robi kupe to widzę ze w pampersie pusto trochę brązowej wody i kilka małych kulek :( tzn ze nic do żołądka nie trafia...
3majcie kciuki
 
Dziewczynki niestety ten lek nic nie pomaga bo Adam przy kaszlu od razu zwraca zawartość żołądka. Dzwonilismy znów na dyżur nocny i kazali nam jechać do szpitala. Może w końcu dostanie jakiś antybiotyk w zastrzyku bo przez jame ustną to tak będziemy się bawić nie wiem ile a teraz jak dziecko robi kupe to widzę ze w pampersie pusto trochę brązowej wody i kilka małych kulek :( tzn ze nic do żołądka nie trafia...
3majcie kciuki

trzymamy z całych sił
 
reklama
Hej ale lato;) Dziekuje wszystkim;)MADI moja Krolowa ma 13mies. i 6dni. Spoznione zyczonka urodzinowe;) AYNI bedzie dobrze:) MAMA DORDR. my bylismy w Pl jak Nadka miala 5tyg.-samochodem,podroz zniosla b.dobrze(duzo lepiej niz teraz). Zatrzymywalismy sie co 3godz. i kladlismy ja na ok 30 min. w gondoli zeby rozprostowala male kosteczki-cyc zmiana pieluszki i dalej w.droge.
 
Do góry