reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

och humor Ci dzis dopisuje :tak: haha
Zdrowie szwankuje, humor dopisuje:-D:-D:-D

A propos piersi - mnie wprawdzie nie bolą, ale od kilku dni mialam dziwne uczucie "pustości". Mała ciągnęla mleczko normalnie, nie płakała że jest głodna, czy coś, ale ja nawet przed karmieniem mialam wrażenie, że nic z piersi nie wyssie. Za to dziś znów mam jakiś nawał i zmieniam wkładki co chwila...
Ja dzis bylam się Olivią pochwalić w szkole u syna. Tzn nie ja się chciałam chwalić lecz on, no ale ja ją tam musialam zawieźć:-D Przy okazji zawiozlam w koncu ten obrazek z misiem dla jego pani, która wrocila z chorobowego. Teraz się zastanawiam czy bardziej zachwycali się Olivią czy obrazkiem:-D:-D:-D:-D
Dowiedziałam się też że znajoma rodzi w listopadzie. Będzie więc okazja wyszyc kolejnego miśka;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski my jeszcze w domu. Polozna nas doglada ale skurcze się nie rozkrecily to kazała nam w domu zostać żeby zregenerowac siły przed burza bo spalismy w nocy tylko 2,5 h.
A skurcze słabe. Byłam nawet w sklepie Lol.

Przyjedzie do nas o 17.00 i mamy wszyscy nadzieję że adaś wyjdzie jeszcze dziś ale może też się zdarzyć że jutro. 3majcie kciuki za dziś i jakiś postęp.

Ps. Polozna mówi że mały ma mało wloskow aż jestem ciekawa!!
 
O luzdie to juz go widziala ale jaja.moj mezulek tez widzial Tymka tam w srodeczku.No AYNI to chyba zacznij te przysiady robic czy cos:-D
 
kurnik szopa, nie wiedzialam, ze to tak widac! haha, a nie podstawila Ci lusterka?
bo jak moja mi podczas porodu podstawila lusterko, jak Tosi glowka wychodzila, to malo nie zemdlalam.. jak zobaczylam moje krocze w oplakanym stanie ;)

Ayni, a nie mowilam, ze bedzie 15-ty? widzisz, ja to mam nosa!
 
Ayni kciuki zaciśniętę :) kurczę ekscytuję się jakbym conajmniej sama rodziła:-D
Iskierko o ja mam podobnie - 5 lat brałam tabletki i to microgyron na który jak widzę tutaj wiele osób narzeka i czułam się świetnie,żadnych problemów nie mam (jak narazie) i chcę po porodzie do tabletek wrócić bo cóż - wygoda (;
 
haha nie nie ona na macanego tak stwierdzila, bo wkladala tam palce i sprawdzala czy cale wody odeszly i rozwarcie. To Ci specjalistka ! :-D
A tak jak ktoras pisala, to przyklada reke do brzucha w czasie skurczu i w ten sposob "bada" ( ;-) ) czy skurcz silny czy nie buhahaha. Zbyszek Nowak prawie ze ;) poki co stwierdzila, ze jestem zdecydowanie za wesola i zbyt rozgadana na powazne skurcze i zem w zbyt dobrej formie jeszcze na szpital. Moja mama jak to uslyszala i pytala kiedy ew wyjde z tego szpitala to powiedziala : "O Boze, oni sa nienormalni" :-D :-D
no nic dziewczynki, bede pisac ze szpitala jak juz dojde do tego stadium.

Doei! ;o)
 
haha nie nie ona na macanego tak stwierdzila, bo wkladala tam palce i sprawdzala czy cale wody odeszly i rozwarcie. To Ci specjalistka ! :-D
A tak jak ktoras pisala, to przyklada reke do brzucha w czasie skurczu i w ten sposob "bada" ( ;-) ) czy skurcz silny czy nie buhahaha. Zbyszek Nowak prawie ze ;) poki co stwierdzila, ze jestem zdecydowanie za wesola i zbyt rozgadana na powazne skurcze i zem w zbyt dobrej formie jeszcze na szpital. Moja mama jak to uslyszala i pytala kiedy ew wyjde z tego szpitala to powiedziala : "O Boze, oni sa nienormalni" :-D :-D
no nic dziewczynki, bede pisac ze szpitala jak juz dojde do tego stadium.

Doei! ;o)
Jak ja byłam w takim stanie, że miałam skurcze, ale znośne, że miałam dobry humor, to... poszliśmy do Burger Kinga na lody :-). Chcieliśmy jeszcze do Media Markt, ale już mnie bardziej zaczęło boleć i pojechaliśmy do domu... gdzie i tak za wiele nie wytrzymałam :-p.
 
Sencilla dokładnie tak jak mówisz kazdy ma swój rozum, bo sie robi badania wątroby przykładowo raz do roku dla kontroli a nie nagle po 15 latach.... nie dziwota ze rozklekotana.... wszystko z głową... mam zamiar brac tabletki ale też kontrolowac swoje zdrowie miedzy innymi wykonujac chodz raz w roku badania wątroby czy co tam bedzie potrzebne....

Ayni mordko ty moja, tzymam kciuki za szyckie rozwiązanie, obyś sie nie nameczyła za bardzo :)


po to jest wiecej rodzajow tabletek zeby kazdej kobiecie cos dobrać, zawsze bedzie tak ze jedna bedzie na to samo narzekać co druga chwalić wiec to nie ma co porównyc w ten sposób....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eee tam a ja myslalam ze Ayni bedzie sie synkiem chwalic. No to dalej tezymam kciuki. O tabletkach sie nie wypowiem bk bralam raz w zyciu przez 2mies. ale wiecej nie zamierzam . Przedwczoraj mielismy z mezem 12rocznice pozycia"niemalzenskiego"(po slubie 5lat). A nasze Serduszko mialo wczoraj 4 mies. ASTRID mnie tez kiedys bolala jedna piers ale u mnie to maz chcial mnie podniesc i mi przycisnal,moze tez sie gdzies uderzylas. AYNI jacie krece aaaale emocje.
 
Do góry