reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

No miedzy innymi pisalas kiedys ze sie kochaliscie z mezem, ale bylas za sucha i nawet zel Ci nie pomogl, lol. Troche wstyd takie rzeczy publicznie pisac, ale jak kto woli, niektorzy lubia sie tak publicznie, internetowo obnazac. Ja juz wole jakies durnoty na forum pisac lub byc chodzaca encyklopedia i wszystko wiedziec, niz pisac cokolwiek o swojej sferze seksualnej czy w ogole intymnej, wszystko potem leci w eter i sie ludzie dziwia skad powstaja plotki.
 
reklama
Jol jol.
My juz na lotnisku czekamy na samolot :)

Chcialam pisac ze wracam na forum bo piszecie z predkoscia swiatla...ale siem zastanowiem :p
Uzywam namietnie opcji "ignoruj uzytkownika"
Ale niestety jesli ktos go cytuje to ja ten post widze..i sie denerwuje...a ze boje sie o swoje mleko to chyba poczekam az pyskowki sie skoncza ;)

Ps. Ayni, mozesz juz rodzic lol
 
Hejka

mgd weź ty się uspokój, przez jedna czy dwie panię chcesz zrezygnować z forum???? a my??? ani mi się waż !!! hehehe prosze mi tu szybciutko wracac....
 
hej, widze ze ogrzewacie Lasencje klimat bo jesien idzie;) Ciezarowki rodzicie czy nie bo trace cierpliwosc... pamietam jak przechodzilam termin i wszyscy dzwonili:co tam urodzilas czy jeeeszcze nie? nerwy braly;) Ayni a te herbatke z werbeny to na laktacje pijesz czy ma jakies inne magiczne dzialanie? i czy jest dobra? bo na laktacje jest tez podobno dobra z lisci malin i pomaga chyba przy rozwieraniu szyjki przed porodem czy cos tam. ja w kazdym razie kupilam w dniu kiedy sie "wszystko zaczelo" wypilam jedna z dwoch saszetek i chyba podswiadomosc wziela gore ,bo po czterech godz. przyszly skurcze. W sumie zapomnialam ze ja mam chyba sobie zrobie. ASTRID dzisiaj masz lekarza tk? zycze spokoju i trzymaj sie:)
 
Witam serdecznie. Ja dziś po wizycie u lekarza. Generalnie małej nic nie ma - lekki katarek. Z brzuszkiem wszystko ok, jest miękki więc z kupką nie ma problemu. Tak ma być i tyle.

TheHague napisze ci tylko tyle, że ty to chyba masz jakąś obsesję na moim punkcie. Wiele dziewcząt pisze na tym (i nie tylko na tym) forum na tematy intymne (porod czy wlasnie seks) a ty się uczepiłas mnie jak rzep psiego ogona.
Zresztą jeśli myślisz ze się o to co piszesz na ciebie obrażę to jesteś w błędzie. Żal mi cie po prostu bo robisz problemy tam gdzie ich nie ma. A na tym forum nie ma chyba osoby, z którą byś choć raz nie zadarła...
Chcialam pisac ze wracam na forum bo piszecie z predkoscia swiatla...ale siem zastanowiem :p
Uzywam namietnie opcji "ignoruj uzytkownika"
Ale niestety jesli ktos go cytuje to ja ten post widze..i sie denerwuje...a ze boje sie o swoje mleko to chyba poczekam az pyskowki sie skoncza ;)
MGD wracaj i nie rób scen:-D
 
Bry Iskierko super że malutka ma tylko katar. Pochwal się nią bo ciotka czeka na fotki a ich nie ma. Zastanawiam się nad wybraniem do Was w przyszłą niedzielę jak będziemy mogli :-) i jak nam praca pozwoli.
 
czesc laski.

MGD nie gadaj, tu juz jest spokojnie , czasem tylko przejdzie tornado , jakis diabel tasmanski sie zakreci w kolo a poza tym to love-boat :tak: Prosze o szczegolowe instrukcje dotyczace rozpoczecia tej calej imprezy - porodowej , bo poki co moj sen sie nie ziscil pomimo ciezkiej i dlugiej pracy wlozonej w jego wykonanie :-)

DorisQ herbatke z werbeny pije moj maz, ktory mi ja przedstawil jako swietny srodek na bol brzucha, trawienie i te sprawy. Ja natomiast wyczytalam w necie ze to chyba jest na wszystko ta herbatka, bo podobno odtruwa watrobe , uspokaja , polepsza laktacje ite de i te pe.
Zdrowy styl życia | Werbena lekarska (Verbena officinalis)
Podobno moze wywolac nawet skurcze porodowe (co sprawdzilam ze nie jest prawda, przynajmniej przy normalnym dawkowaniu :D ) No, ale poki co moge jedynie potwierdzic, ze na dolegliwosci zoladkowe ma sie swietnie co do reszty to nie wiem. O herbatce z lisci malin tez slyszalam, ale obecnie nie mam nawet jak jej zdobyc, chyba ze jak sie nic nie ruszy to w kryzysie wysle meza przed praca, a wiesz gdzie to kupic? Jak to sie nazywa? Framboosbladthee? Czy jakos inaczej? Ktos juz mi kiedys pisal, ale mi ulecialo. Ja chetnie pije rozne zielstwa i tabletki kupuje tylko z koniecznosci jak juz trzeba od lekarza, przeziebienia leczymy namietnie syropem z cebuli i czosnkiem. Dwa dni temu m cos strzelilo w plecach i chodzil jak polamany, juz chcial isc do lekarza, ale masowalam mu po pare razy w ciagu dnia i przeszlo jak reka odjal :-D moze to tez podswiadomosc, podobno placebo dziala rownie dobrze :-D

A tak w ogole dames, czy wy tez tak nie chorujecie w NL ? Ja odkad tu jestem, a jestem juz ponad 5 lat to 2 razy potrzebowalam lekow od lekarza bo cos mi siedzialo na plucach, a tak to ani grypy, ani nic... Moze przez ten klimat ? W Polsce chorowalam co sezon..


Milego dnia dziewczynki!!
 
hej dziewczyny:)
mam pytanie odnośnie dokumentów, które są potrzebne w szpitalu po porodzie. Czy odpis aktu małżeńskiego musi być koniecznie europejski??
 
reklama
Do góry