reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Baernadetkka ty masz KPN ? Czy cos innego ? Wez napisz skarge do dzialu obslugi klienta. Mysmy raz musieli czekac 1 miesiac na internet to przez przeprowadzke ale dostalismy za to znizke 15 EUR przez nastepne 3 miesiace , wiec zamiast 35 placilismy 20.

Madzia Bogu dziekowac, ze ten problem z uszkiem i te zapalenie piersi przebiegalo/przebiega w miare lagodnie. Mysle, ze to dlatego, ze dobrze , szybko reagujesz zanim pojawi sie wielkie ognisko zapalne. Dobrze, ze mozesz nadal karmic.

Aniulka straszne to co piszesz. Mojej znajomej zmarla wczoraj mama w PL , miala bialaczke, przeszczep, po przeszczepie lekarz przepisal jej leki 10 x wyzszej dawki , ktora generalnie zniszczyla caly szpik. Winnych oczywiscie nie ma, jeden lekarz zwala wine na drugiego, bo operacja gdzie indziej a rekonwalescencja gdzie indziej. Ale tego sie juz nie wroci. Jeszcze jak ktos ma duzo czasu wolnego i kupe kasy to moze warto sie sadzic, ale niestety w Polsce srodowisko lekarskie trzyma sie razem i jeden drugiego popiera , dlatego wyroki sadowe zwykle nie maja przelozenia na realna szkode. Masz racje, wazne, ze urodzilas , dziecko i ty zyjecie i juz nie czekaja Cie te same okolicznosci. to ktory to juz tydzien ? Zrobisz sobie moze suwaczka, zeby nam pomoc ?
 
reklama
a to wal po angielsku też zrozumieją. albo popros kogoś o pomoc. to generalnie 3 zdania a jestem pewna że by przeszło.
 
hej,dzieki za kciuki,chyba pomogly bo egzamin wydawal soe latwy-okaze sie za piec tyg. ale wiecie co wogole nie moglam sie skupic caly czas myslalam o Nadii,pierwszy raz byla beze mnie tak dlugo. Witam Aniulka26,bardzo odwazna jestes,ale juz rodzilas.wiec moze u Ciebie latwiej o taka decyzje,ja przy nastepnej ciazy tez bede chciala rodzic w.szpitalu bez dwoch zdan. Bernadetka ale duzy ten Twoj synus. Milka moja Nadunia tez ulewa od samego poczatku bylam tu u dwoch lekarzy w CB,u huisarts no i w Polsce u dwoch pediatrow,bo ona chlusta az na podloge xzasami i bardzo sie martwie.Kazdy mowil to samo:jak przybiera na wadze to nic sie nie dzieje -wyrosnie.Moze cos sie zmieni jak zacznie jesc sloiczki czy kaszki, a w nosku to zawsze sie cos zbiera,doroslemu tez. Fajnie nawilza nosek roztwor fizjolog.wody morskiej wszystko samo splywa
 
doris82 moja Zuzia tez strasznie ulewała,Nutriton dawałam ale nie pomagał,przy słoiczkach nagle się skończyło!
Panny po poniedziałkowym ważeniu M:7175,Z: 7340
Mają zapalenie grzybiczne na piśkach a jak byłam niedawno w CB z nimi to pediatra twierdziła że to zwykłe odparzenie:confused:
A teraz coś Wam powiem.Wkur... dziś jestem na maxa,mój szefunio stwierdził że nie przedłuży mi umowy!!!Mam tylko do 1 listopada a potem ....uitkering???... niewiem,niechce na zasiłek ale jak nie będzie wyjścia...:-(
No i wkurzona,rozkojarzona wracałam i potrąciłam dwie małolaty na rowerach:shocked2:mało zawału nie dostałam.Bogu dzięki nic im się nie stało,auto trochę ucierpiało ale huk z autem,dobrze że tamtym nic nie było....Teraz jeszcze się trzęsę,to był mój pierwszy 'wypadek' .
Spróbuję dodać fotki.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Najpierw jest szpital a potem jak spały w poprzek łóżeczka,potem na waleta i ostatnie zdjęcie jak były teraz te upały to się kąpały w basenie.
 
Mam wodę morska ale nie chce jej za dużo używać bo podobno pózniej jest coś nie tak ze sluzowka. Czasami psikam.
Emila ulewa ale nie az tak mocno.
Slodziutkie te Twoje bliźniaczki. Chociaż te pierwsze zdjęcia... Az ciarki przechodzą.
 
reklama
A jeszcze mówili mi,że jak maluch ulewa to może być albo niedojrzałość układu pokarmowego i trzeba przeczekać...albo może być też,że poprostu wypija za dużo,nie mieści mu się w malusim żołądeczku i nadmiar ulewa.
 
Do góry