reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witamy koleżankę:)
podziwiam normalnie mamy bliźniaków:) Ja z jedna corcia się nie wyrabiam hehe
Ale to musiały byc kruszynki jak się urodziły.
Madziula ma racje-tu się nie nudzimy. Zapraszamy na pogawedki:)
 
reklama
Heeej Milka!
Powoli się z Wami wszystkimi zapoznam.
Ja zawsze powtarzam,że jakbym miała jedno dziecko to chyba bym z nudów umarła:-D
Trzeba się zoorganizować,zsynchronizować dzieciaki,trzymać sztywno planu dnia bo inaczej krucho ...
Ząbki im idą i są strasznie marudne,podwójnie :-D
Teraz już pora nyny,wstajemy o 6 ,musze siebie i małe przygotować do wyjścia do pracy.
 
Hej. dzieki Madzia za info ja planuje zostac w domku jeszcze jakos do konca grudnia bo nie mam serca zostawic mojego Okruszka-no ale zobaczymy jak to wyjdzie w realu,glownie finansowo.Czyli gdzies miesiac a nawet i wiecej przed korzystaniem z gastouder moge zlozyc podanie o dodatek tak? a dlaczego Ty wybralas zlobek?jest lepszy od tej opiekunki?doradz cos prosz.To jeszcze duzo czasu ale jak pomysle ze mam Nadke zostawic z.obcymi to brrrr... Ja tez mam schize z kupowaniem ubranek,a w ciazy nakupowalam ubranek na 50/56 a ze moja Corcia duzia to tez niektore miala tylko raz na sobie,cudownie patrzec jak dzidzius rosnie:)
 
Witam mame Kasi i Zuzi. na pewnk ciezko patrzec na takie "okablowane"male cialka,ale ciezkie chwile juz na szczescie za.Wami. Dobrze ze dziewczynki.zdrowo rosna. Zadowolona jestes ze zlobka?
 
Kasia ja pracowalam do 22 tc :)

doris no przynajmniej pisza zeby te 6 tyg wczesniej zgłosic zebys poprostu miala pieniadze na czas :) jak zlozysz za pozno to zapewne ci nadpłaca ale musisz najpierw wylozyc...
ja wybrałam zlobek bo po pierwsze miesci sie on koło mojego domu, dosłownie budynek obok takze mega blisko i nie musze tracic czasu na dojazdy i odbieranie... tak jakby dziecko było w domu hehe nawet nie myslalam o tej gastouder wiec tu ci niestety nic nie doradze....tez bym chetnie posiedziala z mała w domu chocby do 6 miesiaca no ale musze wrocic do pracy :)
 
dziekuje Madziula;) dzisiaj u nas bulo mega deszczowo i wietrznie tak ze kocyk wyprobowany,no i naprawde fajna sprawa,a zwlaszcza kapturek bo Nadka przewaznie ma gola glowke i tylko opaske na.uszka wiec jak powialo to sie przydal.Dobrej nocy
 
cześć dziewczyny :) Witam nową forumowiczkę i gratulacje z bliźniaczek:tak: mnie na początku tez straszyli że u mnie duże prawdopodob ale jakoś się nie udało. A malutkie są podobne do siebie czy od razu całkiem inne?
Hmm Doris, Madziula ciekawy temat poruszyłyście, chociaż będę wiedziała że takie sprawy sporo wczesniej trzeba zgłaszać, no ale póki co to po 5 mies ciąży jak zaczęłam siedzieć w domu tak do tej pory, i jeszcze jakiś czas tak zostanie heh Chociaż muszę wam powiedzieć że dopiero teraz jest to dla mnie przydatne bo już mi ciężej jest, ale wcześniej to nudy trochę były.Ale najważniejsze zdrowie maleństwa:)

Milka malutka jest słodka i jakie dziubaski ciotkom forumowym przesyła, super:D
Co do ubranek to byłam ostatnio w H&M ten bon wykorzystać i nic nie mogłam jakoś wybrać, w końcu wzięłam cały zestaw rozm 50 bo mam takich chyba najmniej a jak wyrośnie szybko to nie szkoda będzie. Wydaje mi się że z tych sieciowych sklepów to dużo fajniejsza kolekcja weszła w C&A, tam napewno szybciej bym coś upatrzyła :D
 
Witam. Kallie ja wlasnie w sobote tez bylam w H&M no ale ja zadowolona wrocilam kupilam Nadii sukienke z dzianiny,sweterek i taki smieszny kombinezonik-mis polarny na jesien.Ale tez rzadko kiedy wybiera cos w H&M tym razem sie udalo:) a w C&A maja zawsze jakies fajne bardzo milutkie dresiki,a my lubimy bluzy z kapturem:)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Dzięki za miłe przywitanie.
Moje córy są dwujajowe i zupełnie do siebie nie podobne:-D tylko kolor oczu mają ten sam,pozatym to same różnice.
Kallie ja miałam mieć trojaczki ale jeden zarodek się nie rozwinął i w 9 tyg została 2.
Jeśli chodzi o żłobek to jak u mnie się okazało ,że mogę wrócić do pracy ( w ciąży skończyła mi się umowa,ale potem i tak wzięli mnie spowrotem)to żłobek załatwiłam w 1 dzień,szczęście że mieli akurat miejsce a za 2 tyg już szłam do pracy.Fakt że pieniążki z belastingu były dużo później i za 1 m-c musieliśmy wyłożyć ze swojego,potem to zwrócili.Nam księgowy mojego starego mówił że o toeslag trzeba składać ok 8 tyg przed rozpoczęciem pracy/pójścia dziecka do żłoba bo ponoć tyle trwa przerobienie tego u nich.
Teraz się zbieram bo mam dziś z małymi w szpitalu kontrolę u neonatologa,wieczorem naskrobię więcej.
Miłego dnia forumki.:-)
 
Do góry