reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam Drogie Panie. Kallie ale Ty pesumistka jestes-moze jeszcze bedzie kilka cieplych dni. Madziula jak Coreczka. Ayni tak to samsung.A Ty sie nie nastawiaj na wczesniejszy porod,ja od poczatku myslalam ze urodze w 37, a wyszlo tydz. po terminie. Ale wiesz co jest tego dobra strona:teraz Synek jest tylko dla Ciebie z nikim nie musisz sie nim dzielic;) Agss slodka Istotka gratuluje,a dodatkowe usg mozesz sobie zrobic odplatnie w pryw. prakt. niektore oferuja jeszcze pamiatki typu kubek ze zdj. albo brelok do kluczy a usg jest3Doczywiscie.Ja mialam w sumie 6usg przez cala ciaze w tym jedno odpl. na combinatie test.
 
reklama
hejka

u nas juz coraz lepiej, uszko ładne, pleśniaki juz prawie znikneły....
własnie prześwitliłam szafe z ciuszkami bo juz czesc rzeczy musialam odlozyc bo za małe :) niektorzych nie zdazyla ubrac hehe

ja miałam tylko 3 usg w czasie ciązy :)

doris82 ja własnie zrobilam sobie dofinansowanie do złobka przez internet, wystarczy zalogować sie na digiDcode i oni maja automatycznie twoje dane, potrzebna ci umowa zeby wpisać ilosc godzin, cena za godzine, i dane placowki , adres i numer placowki....
 
Moje kochane Serduszko dla e-ciotek:-):tak:
 

Załączniki

  • IMG_0303[1].jpg
    IMG_0303[1].jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_0316[1].jpg
    IMG_0316[1].jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0308[1].jpg
    IMG_0308[1].jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 29
Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa i proszę o trochę wyrozumiałości zanim się połapię we wszystkim.
Mam na imię Kaśka i jestem mamą Zuzi i Marty urodzonych 17-12-2011
Dziewczyny przyszły na świat przez cc w 32t6dz ciąży ,Zuzia 1610g a Marta 2100g.
Po mięsiącu pobytu w szpitalu wyszły do domku!
Teraz są już duże łobuzy i w głowie mi się nie mieści jakie kiedyś były małutkie,jak Zuzia leżała w inkubatotorze i Marta popodłączana do tych wszystkich rurek....tylko łezka mi się w oku kręci jak oglądam zdjęcia.
Jak dziewczynki skończyły 5 m-cy wróciłam do pracy a one chodzą do kdv.
Tyle tak na szybko .
Jeszcze do Was zajrzę.
Pozdrawiam:-)
 
Witaj Mamo Zuzi i Marty :)

fajnie że coraz wiecej nowych mam na forum zagląda :) Gratuluje bliźniaczek :) Dobrze ze wszystko dobrze sie skonczyło i dziewczyny sa duże i zdrowe a to najwazniejsze :)
ja tez po macierzynskim wracam do pracy i moją córcie daje do kdv :)

Kasiu zaglądaj jak najczesciej :) napewno szybko sie wdrożysz :)

aha i napisz skad jestes :)
 
Hej Madzia.
Ja jestem z Oosterhout k/Bredy.
A rypnęłam się co do wagi Marty nie 2100 tylko 2026!Niewiem co mi się pokićkało:confused:
Napewno będę zaglądała,normalnie nie ma zbyt wiele czasu na kontaty z innymi mami z wiadomych powodów,moja dwójka zajmuje mi cały czas:-D
 
oj wierze Ci, mi zajmowanie jedną pochłania tez duzo czasu a dwie.. hohoho heheh


to forum to świetna sprawa.... ja w ciazy prawie cały czas siedzialam sama w domu, maż w pracy, znajomi w pracy...ale na szczescie z dziewczynami nie da się tu nudzić :)
 
reklama
Ja w ciąży pracowałam do końca 28 tygodnia,pracowałabym dłużej bo czułam się dobrze ale szef miał już dość patrzenia na mój ogromniasty brzuch i wygonił mnie wczesniej na zaległy urlop.
I dobrze,bo urodziłam tydzień przed przejściem na zwangerschapverlof...
 
Do góry