reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Milka gdzies kiedys czytalam ze mleko"bierze"sie z glowy wiec sprobuj nie myslec o tym ze masz malo tylko po prostu sciagaj,moze pomoze.trzymam kciuki.
 
reklama
doris, tutaj to w ogóle bywają ceregiele ze skierowaniami, ja nigdy jeszcze nie prosiłam o skierowanie do ginekologa ale mam zamiar bo po porodzie mnie szyli w srodku i wolałabym zebym specjalista rzucił okiem, kraamzorgowa mi powiedziała ze w mojej sytuacji powinnam dostac .... ale zobaczymy jak to bedzie.... ogolnie wszystko wyglada ok i cczuje sie ok ale i tak wole sprawdzic :)
 
Już dzisiaj lepiej się czuje ale wczoraj był straszny dół psychiczny.
Madziula sciagnelam znowu mleko po 3 godz i było go o dziwo dość sporo. Zobaczymy jak będzie jutro. Trzymajcie kciuki.
Doris u Ciebie to rzeczywiście moze trochę wagi zostać. Ja się załamie. Chciałabym stracić dużo wiecej niż miałam przed ciąża:)
 
witam dziewczynki :-)
nie zaglądałam kilka dni i cały wieczór was doczytywałam! oczywiście większość co chciałam napisać to już mi wyleciało yhh

Ale witam nowe forumowiczki, fajnie że pojawiają się nowe mamusie i dwupaczki, forum nie zginie :)
Ja po tych upałach nadal wyglądam jak shrek heheh cała opuchnieta, ale dzisiaj już widzę swoje kostki u stóp więc zawsze to jakaś poprawa hehe ale nie przeszkadza mi to za bardzo więc jest oki :)po prostu siedzę i się lenię :D

Mgd super kobieto wyglądasz, maleńka dodaje Ci sił. I wow 45st to ja sobie nie wyobrażam, chyba bym się rozpuściła całkowicie! Czekam na Wasz powrót, pewnie Kausar tak urosła i się zmieniła że bym nie poznała Twojej kruszynki:tak:

Ayni kobieto ale Ty masz energii:szok: pokoik super, wszystko praktycznie przygotowane, Adaś może niedługo witać forumowe ciotki heh tym bardziej że masz już jakieś bóle i czujesz że się obniżył. Mój brzucholek nadal wysoko, M mówi że jest wręcz zadarty do góry więc moje maleństwo pewnie blisko terminu się pojawi dopiero bo innych objawów też na razie nie zauważyłam :) Ale muszę Ci powiedzieć że mnie zmotywowałaś i już pranie też zaczęłam pomału robić, i dobrze bo się okazało że sporo tego wszystkiego hehe

Bernadetka walcz o ten internet, jakoś długo to trwa a płacić rachunki pewnie trzeba ;/ I z Alexa to już taki duży chłopak, a jak główkę zadziera i takie niebieskie oczka mmmm.... mały słodziak:D I fajnie że z jednej strony zrzuciłaś juz ciążowe kg, ale właśnie że już dodatkowo też 5 to chyba jednak za szybko, mały dosłownie Cię zjada, ale najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła :)

z tego co pamiętam to jeszcze gratulacje Iskierka dla Olivii i buziaki, chrzest napewno ślicznie się udał i masz małego aniołka w domu :) Teraz tylko cierpliwości do reszty rodzinki, niedługo już będziesz miała spokój i ciszę :)

No i więcej nie pamiętam;/
 
hi kobietki

Ja nadal bez kompa:-(
Berni jaki duzy ten twoj przystojniak, i jakie sliczne oczeta:-)
Ayni pokoik super, dzidzi bedzie przytulnie:tak:
Iskierka Gratulacje z okazjin chrztu malej Oliwki
Milka walcz o mleko moje padlo:-( zostalo modyfikowane. Zarzuc jakas fotka malutkiej:tak:.
Doris witam:-)

A moja mala rosnie jak na drozdzach, w nocy ladnie spi budzi sie o 3 i 7, wiec calkiem niezle, a w dzien juz nie spi tyle ile na poczatku, oczy jak piec zlotych i koniec. Uwielbia jezdzic na spacerki i chodzic ze mna po sklepach, nie to co starsza corcia:-p

Co do wagi to nie wiem ile mi spadlo, w sobote ide do kolezanki to sie zwaze:-), ale jak cycem nie karmie to tak szybko nie poleci:-(.

Koncze bo wpadlam na kawke do znajomej a na kompie siedze:rofl2:
Milego dnia kobiety
 
hejka:)

milka ja tez momentami miewam doły psychiczne..... dobrze ze jest przy mnie mój mąż :)
zacznij odciagac mleko w miare regularnie to po jakims czasie ilosc mleka sie dopasuje, mi sie powoli reguluje , sciagam ta sama ilosc a w miedzy czasie nie mam potopow bo moje piersi wiedza kiedy maja produkowac mleko, zawsze sciagam o tej porze co dziecko je, czyli tak jakbym karmiła piersia.... trzymam kciuki , dasz rade :)

fajna pogoda, trzeba pranko zrobić i wywalić na dwór :D
 
morgeeeen .

ja sie melduje po nieprzespanej/zle przespanej nocy. Zimno mi bylo przez ten nagly spadek temperatury i jeszcze z 3 razy lazilam do wc. Jakby ktos zobaczyl w jaki sposob wstaje z lozka to by sie usmial, podobno teraz trzeba sie turlac na bok i z boku wstawac, ale mi tak nie wygodnie i ciagnie kregoslup, wiec turlam sie na brzuch, wstaje na czworaczka i jedna noga opuszczam lozko buhahaha wyglada to pewnie dosc smiesznie, ale akurat tak mi najbardziej wygodnie i nie ciezko.

Wyslalam dzis m do kruidvata po jakies drobiazgi typu gaziki, alkohol i ... podpaski, waz do wanienki i paczke tetrowek i wisial mi prawie caly czas na telefonie, nic nie umial znalezc a najgorzej to bylo z tymi podpaskami wiec kazalam mu nie kupowac , sama sobie kupie najwyzej jakies tutaj lol. Reszte skompletowal przy pomocy sklepowego personelu. To jest dopiero wyzwanie, chyba takie samo jak dla mnie szukanie w sieci ile kosztuje nowy silnik do motoru :baffled:

Kallie moje bole jakos od wczoraj ustaly i nie dzieje sie nic, procz tego ze jestem super ociezala i ciezko mi lazic. Pojechalabym do miasteczka sasiedniego bo mam bon na dzieciece rzeczy, ale chyba nieeeee.... No i len mnie dopadl, w razie czego robie wszystko powoli, zeby potem nie miec niespodzianek na ostatnia chwile. Nawet wypralam kapcie na porodowke i pewnie w tym tyg bede juz pakowac torbe. A jak u Ciebie z torba ? Moj brzuch pomimo parcia nie wyglada jakby sie obnizyl :/ juz sama nie wiem co mam myslec a wizyte mam dopiero za tydzien, ciekawe co mi powiedza.

Ja nawet nie zamierzam sie przebierac z pizamy i chyba spowrotem wroce do lozka.
 
Witamy;)dla zainteresowanych:w etosie jest promocja na pampersy 2+1gratis. w kruidvacie byla ale nie wiem czy jeszcze aktualne 2p za €24.5
 
doris dzieki za info. Ja chce zamowic 5 paczek Pampers 1 premium care (te biale opakowanie 78 szt) za 35 eur tylko sie zastanawiam czym sie roznia od tych zielonych new bornow ?

Czy moze ktoras mama testowala ?

na wehkamp mozna tez zamowic 2 x new baby 1 , 2 x new baby 2 56 szt plus 6 paczek chusteczek pampers sensitive z pudelkiem za 46.50 EUR , koszty wysylki DHLem na drugi dzien w domu gratis.
 
reklama
Hej dziewczyny! Właśnie wróciłam od położnej (;
Dostałam dużo folderów, parę próbek (jakieś kropelki nawet na zmęczenie ^^) i mini skarpetki.
Posłuchałam sobie bicia serduszka na takim fajnym aparacie (bije jak szalone!) a w sobotę mam usg, idę z moim K. akurat w jego urodziny (;
I pani pytała się mnie o combinatie test, powiedziałam jej że nie a ona mi że dobrze ale że na echo w sobotę zobaczy i jakby było coś niepokojącego to mi da znać żebym w razie czego mogła jeszcze się zdecydować.
Teraz nie mogę się doczekać soboty (;
 
Do góry